کیکو (KIKO) سگی دوست داشتنی و جذاب است که سرش را ۱۸۰درجه می چرخاند، درست همان حرکت ترسناکی که دختر تسخیر شده فیلم ترسناک «جن گیر» (The Exorcist) انجام می داد. اشلیگ مک فرسون ۲۸ ساله به سگ نه ماهه نژاد اسپیتز فنلاندی خود یاد داده که این حرکت را انجام دهد و هر وقت او واژه «ابلیس» (demon) را به زبان می آورد، کیکو سرش را ۱۸۰ درجه می چرخاند و به پشت سر خود نگاه می کند.

 

SPX-THE-EXORCIST-14-1665x2048

 

اشلیگ که معلمی اهل نیوزیلند است در مورد حرکت جالب سگ خود می گوید: «وقتی مردم او را در حال انجام این حرکت می بینند، واکنش آن ها همیشه یکی است. آن ها ابتدا در حالی که شوکه شده اند به او نگاه کرده و سپس می پرسند او چطور می تواند این حرکت را انجام دهد و بعد می توانید لبخند آن ها و خندیدنشان را ببینید. کیکو بهترین چیز در این دوران بسیار سخت بوده است. او متولد سال کووید است و در واقع چند روز قبل از شروع قرنطینه ها در نیوزیلند به دنیا آمد».

 

NINTCHDBPICT000628344972

 

صاحب کیکو در ادامه در مورد سگ بامزه خود می گوید: «بودن با او باعث شده از زمانی که در قرنطینه خانگی بودم لذت ببرم. او بسیار آرام، بغلی، شیرین و یک سگ مهربان و دوست داشتنی است. اما او بسیار پرسروصدا، بازیگوش است و چیزهای زیادی برای گفتن دارد. نژاد اسپیتز فنلاندی به خاطر بسیار پرسروصدا بودن شناخته می شود و کیکو نیز این ویژگی را داراست اما این کار معمولاً برای این است که با شما صحبت کند».

 

NINTCHDBPICT000628346648

 

 

حجم ویدیو: 451.92K | مدت زمان ویدیو: 00:00:20