بر اثر بارندگی‌های دوشنبه هفته گذشته، یک خانم حدوداً 40 ساله بر اساس مشاهدات عینی در داخل جوی آب سقوط کرد که پس از گذشت یک هفته همچنان خبری از پیدا شدن این خانم نیست.

بر اساس اطلاعات واصله، این خانم در هفته گذشته در مقابل مدرسه فرزند خود بوده است که به دلیل بارندگی‌های شدید و به دلایل نامشخصی به داخل جوی آب خیابان پاسداران سقوط کرده است.

براساس اعلام سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، عملیات جست‌وجوی این فرد مفقود شده تاکنون ادامه دارد ولی هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام کرده است: از هفته گذشته تاکنون آتش‌نشانان در تمامی خیابان‌ها و کانال‌های آب مشغول گشت هستند و تا این لحظه کوچکترین تعطیلی در روند این کار صورت نگرفته است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران تأکید کرد: پیدا کردن این فرد را از وظایف ذاتی خود می‌دانیم تا از این طریق خانواده وی را از نگرانی خارج کنیم.

ملکی ادامه داد: تا پیدا شدن این خانم، آتش‌نشانان همچنان به جست و جوی خود ادامه خواهند داد.

حال، یک هفته از این حادثه می‌گذرد و خانواده‌ای داغدار همچنان چشم‌انتظار مادرشان هستند.

یکی از اقوام این فرد مفقود شده گفته است که دستگاه‌های ذیربط همکاری لازم را برای پیدا کردن این فرد مفقود شده نداشته‌اند و انتظار دارند که کمک‌های لازم در این خصوص از سوی دستگاه‌های ذیربط انجام شود.