مرد میانسال که همسرش را به خاطر شکاکی به قتل رسانده بود، با رضایت خانواده همسرش از مرگ نجات یافت.

 
 
یک اسفند سال 90 ماموران پلیس در جریان مرگ مشکوک زن جوانی در محله جنت آباد قرار گرفتند.با اعلام این موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، تیم جنایی در محل حاضر و با جسد زن جوانی که دست و پایش با چسب بسته شده و به علت فشار بر عناصر گردن خفه شده بود، روبرو شدند.

در ادامه مادر مقتول به نام مریم که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، در بازجویی های اولیه مدعی شد همسر سابق مریم مرتکب قتل شده است. در حالی که تحقیقات برای شناسایی همسر مریم به عنوان مظنون جنایت آغاز شده بود، مرد میانسال 24 ساعت پس از قتل خود را به پلیس آگاهی معرفی و به قتل همسرش اعتراف کرد.

محمود 44 ساله در مورد انگیزه قتل همسرش گفت: چند وقتی بود به مریم مشکوک بودم به همین دلیل سال 89 از هم جدا شدیم. پس از طلاق من برای کار به بندرعباس رفتم و هر ماه چند روزی را برای دیدن فرزندانم به خانه او میرفتم. برای اینکه کسی مشکوک نشود با پیشنهاد مریم عقد موقت کردیم اما چند روز بعد دوباره توهم خیانت او به سراغم آمد تا اینکه گوشی تلفن همراهش را چک کرده و متوجه شدم با مردان غریبه ارتباط دارد  از عصبانیت نمی دانستم چه کار کنم تا اینکه  دست و پای او را با چسب بستم و گلویش را آنقدر فشار دادم تا او جانش را از دست داد.

با اعترافات مرد میانسال  و تکمیل پرونده، او در شعبه 113 دادگاه کیفری محاکمه و به قصاص محکوم شد. پس از تایید این حکم در دیوان عالی کشور، مرد همسر کش در یک قدمی قصاص قرار گرفت اما   خانواده همسرش با مراجعه به شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی با دریافت دیه از قصاص دامادشان گذشت کرده و به او زندگی دوباره دادند.