اگر در کسب و کار و تجارت و خرید و فروش اجناس سررشته داشته باشید، میدانید که بهترین مراکز تجاری را مالزی و چین دارند.

آژانس مسافرتی کاروانیک در این مقاله تعدادی از آنها را برای شما معرفی می کند تا اگر قصد سفر به چین یا مالزی دارید، با چند مکان تجاری مهم این دو کشور آشنا شوند.

1

چین:

منطقه خرید سن لی تون

مرکز خرید سن لی تون یکی از مراکز خرید در چین می باشد که نام لاتین آن Sanlitun Village می باشد و می توان نام آن را روی ساختمان آن مشاهده کرد.

2

مکانی که به طور کامل تمام برند ها و مارکت های معتبر دنیا را شامل میشود. این مرکز برای مسافران تور چین که به دنبال مد روز می گردند تنها محلی است که همه را راضی می کند و میتوان هر آنچه به دنبالش هستید را پیدا کنید.

3

مرکز خرید لوفتهانزا Lufthansa

این مرکز هم از مراکز فروشگاهی مشهور در چین است. که در خیابان لیانگ ما چیائو قرار دارد و برای کالاهای پوشیدنی تا زینتی مثل طلا و جواهر تا لباس و وسایل برقی مناسب می باشد.

4

انواع دکوراسیون منزل را هم می توانید در این مرکز مشاهده کنید.ساعت کار این مرکز 9 صبح تا 9 شب می باشد واگر تمایل داشتید به مراکز خرید شانگهای چین هم سری بزنید.

5

مالزی:

مرکز خرید تایمز اسکوئر

Times Square Shopping Mall را میتوان یک پاساژ مولتی پلکس دانست. شما می توانید یکی از مجهزترین شهر بازی های سر پوشیده مالزی و قطار تفریحی بسیار وحشتناک آن را در طبقه ی 5 تا 8 اینجا ببینید (Cosmo's World)ز سومین طبقه به بعد فروشگاه های پوشاک با قیمت های مناسب قابل دسترس برای مشتریان می باشند.اگر به فروشگاه های شلوغ و پر سر و صدا علاقه دارید این پاساژ را حتما امتحان کنید.

6

اینجا برای خرید سوغاتی های ارزان قیمت بهترین مکان است! این مرکز خرید، بسیار به خیابان پودو (Jalan Pudu) نزدیک است و همچنین به ایستگاه Bukit Bintang منوریل. این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی است. فاصله این مجتمع تجاری از برج های دوقلو مالزی با تاکسی کمتر از 15 دقیقه و پیاده در حدود سی دقیقه می باشد و شما میتوانید پس از یک گشت و گذار با تورهای مالزی خود با آرامش و آسودگی به این رکز بیایید.

 

 
  7

 

 

ساختمان این مجتمع تجاری یکی از برج های معروف و با طراحی بسیار زیبا در کوالالامپور بوده که شامل هتل برجایا تایمز اسکور- شهربازی داخل مجتمع - سینما و چندین طبقه پارکینگ و فروشگاههای بسیار زیاد و رستورانهای متنوع در طبقات مختلف می باشد.این مرکز خرید ندان به درد طرفداران برند و مارک های مهم دنیا نمیخورد چرا که بیشتر اجناس مالزی ایی می باشند.

این مرکز خرید اما دارای فودکورت بسیار بزرگ و متنوع می باشد و میتوان بعد از خرید کردن ، شام یا ناهار را نیز در آنها در کمال لذت و آرامش صرف نمود.