کمبود انگیزه لزوما به این معنا نیست که شما برای یافتن شغل اوقات سختی را پشت سر بگذارید. از شانس شما،‌ شغل‌هایی وجود دارد که به شدت مناسب افراد تنبل است. اگر دوستان و خانواده‌تان به شما می‌گویند که برای یافتن یک کار واقعی به بیرون بروید، مطمئن باشید که این تنها راه برای امرار معاش نیست. بسیاری از شغل‌های غیرمعمول وجود دارد که برای افرادی طراحی شده که بیشتر از کار روی زندگی خود تمرکز دارند.

همه افراد در یک شغل واقعی مشغول به کار نیستند، از آنجا که هر شخصی نمی‌تواند یک کار مرسوم داشته باشد، چرا یک شخص مرفه با یک کار غیرمعمول وجود نداشته باشد؟ مهم این است که شما با توجه به شرایط خود، مسیری را برای رسیدن به موفقیت،‌رفاه و شادی پیدا کنید.‌

چیت‌شیت در اینجا به معرفی سه شغل مناسب برای شما می‌پردازد:

شرکت در پژوهش‌های خواب

شاید مناسب‌ترین شغل برای افراد تنبل،‌ شرکت در پژوهش‌های خواب باشد. بسیاری از بیمارستان‌ها و تجهیزات پزشکی در سراسر دنیا به دنبال شرکت‌کنندگانی برای ثبت‌نام در مطالعات خواب هستند. قبل از ثبت‌نام باید اطمینان حاصل کنید که شرایط و ضوابط لازم برای شرکت در این مطالعات را دارید. اکثر این مطالعات نیازمند شرایط جزئی است که در پایگاه اطلاعاتی آنها آمده است. متوسط دستمزد متفاوت خواهد بود ولی اگر انتخابی هوشمندانه داشته باشید خواهید توانست چندین هزار دلار در سال درآمد داشته باشد. اخیرا ناسا برای شرکت‌کنندگان در مطالعات خواب خود پیشنهاد 18 هزار دلاری برای 70 روز ارائه کرده است.

آزمایش‌کننده مبلمان

اگر به لم دادن علاقه دارید، شما فرد مناسبی برای این شغل هستید. تنها کاری که در این شغل باید انجام دهید این است که تمام روز روی مبلمان‌های مختلف بنشینید و نظرات خود را در مورد آنها بیان کنید و به خاطر آن پول بگیرید. آزمایش‌کنندگان مبلمان می‌توانند درآمد متوسط 31 هزار دلار در سال داشته باشند.

سرایدار خانه‌های لوکس

سرایداری از مزایای مختلفی برخوردار است. مالکان خانه‌های لوکس اغلب یخچال‌هایی پر از مواد غذایی و نوشیدنی‌ دارند؛ پس هنگامی که آنها خانه را دست شما می‌سپارند علاوه بر پس‌انداز مقداری پول،‌ نیازی به خرید مواد غذایی نخواهید داشت. یک راه برای بیشینه کردن مزایای سرایداری این است که به دنبال خانه‌هایی باشید که صاحبان ثروتمندی دارند. با اندکی خلاقیت و حس ماجراجویی، حتی اگر نخواهید هم می‌توانید همانند یک فرد میلیونر زندگی کنید.