ملت ایران: اسماعیل دوستی عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران در جلسه علنی روز سه‌شنبه با محکوم کردن جنایت‌های رژیم آل‌سعود، گفت: ما همچنان شاهد عدم همکاری این رژیم برای کمک به حجاج هستیم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت دانشگاه تهران، گفت: این دانشگاه متاسفانه بسیار فرسوده شده است. آسفالت دانشگاه و سر در آن در حال از بین رفتن است و متاسفانه به مهمترین نماد علمی کشور رسیدگی نمی‌شود.

دوستی با بیان اینکه من به دنبال اجرای طرح آزادسازی‌ زمین‌های اطراف دانشگاه تهران بودم، گفت: اما در حال حاضر خود دانشگاه در حال از بین رفتن است و درخواست می‌کنیم رئیس دانشگاه تهران به صحن شورا بیاید.

چمران خطاب به دوستی گفت: قرار است وی به زودی به صحن بیاید.

این عضو کمیسیون عمران در ادامه به کمبود بیمارستان سوانح سوختگی در تهران اشاره کرد و گفت: در کل تهران تنها ۱۰۰ تخت برای حوادثسوختگی داریم و درخواست می‌کنیم شهردار با وزارت بهداشت همکاری کرده و بیمارستانی ۱۰۰ تختی در حوزه سوانح سوختگی احداثشود که چمران خطاب به وی گفت: آقای طلایی قول این بیمارستان را از شهردار تهران گرفته است.

دوستی در ادامه با گلایه از عدم کارآیی لازم سازمان بهزیستی، گفت: آقای حافظی در خصوص معتادان شوش هشدار می‌دهد، من در خصوص کارتن‌خواب‌های پل ملاصدرا، اما همچنان شاهد گشت و گذار معتادان در خیابان‌های تهران هستیم.

وی همچنین به راه‌اندازی موقت خط اتوبوس شهید بهشتی – مطهری، اشاره کرد و گفت: قرار است این خط به صورت آزمایشی به بهره‌برداری برسد اما هزینه‌های نصب‌ دوربین‌ها و تجهیزات در صورت عدم کارآیی آن، هدر می‌رود.