پرواز مشهد - تهران آتا که قرار بود شب گذشته ساعت ۲۲:۴۰ انجام شود، با چهار ساعت تأخیر در ساعت ۲:۴۰ امروز به سمت تهران پرواز کرد، اما مسافران به نشانه اعتراض در مقصد از این هواپیما پیاده نمی‌شوند.

جعفری یکی از مسافران این پرواز اظهار داشت: قرار بود شب گذشته با پرواز ساعت ۲۲:۴۰ هواپیمایی آتا از مشهد به سمت تهران پرواز کنیم، اما مسئولان اعلام کردند که این پرواز با تأخیر انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بعد از مدتی معطلی و سرگردانی مسافران، اعلام شد که پرواز در ساعت ۰۰:۵۰ امروز انجام می‌شود، اما باز به تأخیر افتاد و این‌بار‌ به ما اعلام کردند که پرواز ساعت ۰۱:۳۰ امروز انجام خواهد شد.

این مسافر هواپیمای گفت: ‌پروازِِ ساعت ۰۱:۳۰ هم انجام نشد و این‌باره به ما اعلام کردند که ساعت ۰۲:۳۷ حتماً پرواز انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مدت مسافران در فرودگاه سرگردان بودند و پاسخگویی از سوی مسئولان فرودگاه وجود نداشت، افزود: این پرواز بالأخره ساعت ۰۴:۵۰ امروز در تهران به زمین نشست اما مسافران به نشانه اعتراض از هواپیما پیاده نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه هواپیمای این پرواز بوئینگ MD است، افزود: فعلاً همچنان منتظریم یکی از مسئولان پاسخگو به میان مسافران آمده و در این‌باره توضیح دهد.