به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چهارشنبه فیلم «شیطان صفت» / «مالفیسنت» تولید شرکت والت دیزنی پیکچرز برای اولین بار در دنیا در سالن «ال کاپیتان» در بلوار هالیوود در لس آنجلس روی پرده رفت، فیلمی که آنجلینا جولی همسر براد پیت نقش اصلی آن را بازی می کند.

پیش از آغاز نمایش فیلم در حالی که پیت و جولی مقابل سینما به هواداران امضا می دانند، مردی جوان از میان جمعیت خود را به پیت رساند و با مشت به صورتش کوبید. ماموران حفاظت بلافاصله مرد مهاجم را گرفتند و در اختیار پلیس قرار دادند.

شاهدان عینی بعدا گفتند عامل این حادثه ویتالی سدیوک، ۲۵ ساله، گزارشگر تلویزیونی اهل اوکراین است که اغلب مراسم فرش قرمز چهره های معروف را به هم می ریزد.اداره پلیس لس آنجلس مرد مهاجم را به اتهام ایراد ضرب و جرح بازداشت کرد. برای او قرار وثیقه ۲۰ هزار دلاری صادر شده است.
پیت ۵۰ ساله در این حادثه آسیب ندید و پس از آن بار دیگر برای طرفدارانش عکس امضاء کرد.

سیدیوک هفته پیش در جشنواره فیلم کن خود را به فرش قرمز رساند و امریکا فرارا را ترساند. او در جشنواره فیلم سانتا باربارا لئوناردو دی کاپریو را در آغوش گرفت و در جوایز گرمی نیز وقتی ادل در حال سخنرانی بود، روی صحنه آمد. او در جشنواره مسکو هم ویل اسمیت را بوسید. اسمیت در واکنش به او سیلی زد.

«شیطان صفت» روایتی مدرن از قصه پریان «زیبای خفته» است و جولی در آن نقش ضدقهرمان را بازی می کند.
پیت سال گذشته فیلم پرفروش «جنگ جهانی زد» ساخته مارک فورستر را روی پرده سینماها داشت و در فیلم های «۱۲ سال بردگی» و «حقوقدان» هم بازی کرد. او تریلر جنگی «خشم» ساخته دیوید آیر را آماده نمایش دارد.

ورایتی/ ۲۸ مه / ترجمه: علی افتخاری

۵۸۵۸