به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نیک پیتزولاتو به تازگی در مصاحبه ای رادیویی، گفت: «در فصل جدید با سه بازیگر اصلی کار می کنیم.»

خالق سریال «کارآگاه واقعی»(True Detective) ادامه داد: «داستان فصل دوم در کالیفرنیا روی می دهد، البته نه در لس آنجلس، بلکه در مناطق کمترشناخته شده کالیفرنیا. و سعی می کنیم مانند کاری که در فصل اول انجام دادیم، حال و هوای روانی این مکان را ثبت کنیم.»

پیتزولاتو افزود: «شخصیت ها همه جدید هستند، اما عاشق تک تک آن ها هستم. چند فیلمنامه در اختیار داریم و شاید در ماه های آینده روند انتخاب بازیگران را شروع کنیم.»

قالب گلچین مانند «کارآگاه واقعی» به آن معناست که فصل دوم کاملا مستقل و متمایز با فصل اول این سریال است که پخش آن ۱۲ ژانویه از شبکه کابلی اچ بی او شروع شد.

فصل اول «کارآگاه واقعی» ماجرای دو کارآگاه با بازی متیو مکاناهی و وودی هارلسن است که ۱۷ سال درگیر پرونده یک قاتل سریالی هستند. همان طور که قبلا اعلام شد مکاناهی و هارلسن در فصل دوم حضور ندارند.
پیتزولاتو قبلا گفته بود فصل دوم «کارآگاه واقعی» درباره «زنان سخت کوش، مردان بد و تاریخ مخفی سیستم حمل و نقل ایالات متحده آمریکاست.
هفته پیش شایعه شد به جسیکا چاستین ستاره فیلم «۳۰ دقیقه بامداد» پیشنهاد شده در فصل دوم بازی کند، اما چاستین روی فرش قرمز جشنواره کن این شایعه را تکذیب کرد. او گفت: «من از طرفداران پروپاقرص «کارآگاه واقعی» هستم و فصل دوم را همان طور که تمام اپیزودهای فصل اول را دیدم، می بینم.»
قسمت آخر فصل اول سریال «کارآگاه واقعی» ۹ مارس روی آنتن رفت و ۳.۵ میلیون تماشاگر داشت. قسمت آخر ۵۰ درصد بیش از بینندگان قسمت اول سریال بیننده داشت. کری فوکوناگا کارگردان هر هشت اپیزود فصل اول بود.

ورایتی/ ۲۷ مه / ترجمه: علی افتخاری

۵۸۵۸