به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رابرت دنیرو در فیلم «Idol ' s Eye» به کارگردانی اولیویه آسایاس مقابل رابرت پاتینسن نقش آفرینی می کند. شرکت «بنارویا پیکچرز» متعلق به مایکل بنارویا این پروژه را تهیه می کند.

آسایاس فرانسوی که به تازگی فیلم «ابرهای سیلس ماریا» با بازی ژولیت بینوش و کریستین استیوارت را در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن داشت، این تریلر اکشن را که داستانش درباره یک سرقت است، ماه اکتبر در شیکاگو و تورنتو فیلمبرداری می کند. جزئیات طرح داستانی فیلم هنوز اعلام نشده است.

دنیرو ۷۰ ساله سال گذشته در چند فیلم از جمله «عروسی بزرگ»، «فصل قتل»، «آخرین وگاس» و «مسابقه مشت زنی» بازی کرد.

او در ۱۹۷۵ برای «پدرخوانده قسمت ۲» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل شد و در ۱۹۸۱ برای بازی در «گاو خشمگین» اسکار بهترین بازیگر مرد را به خانه برد. دنیرو برای فیلم های «راننده تاکسی»، «شکارچی گوزن»، «بیداری ها»، «تنگه وحشت» و «کتاب بارقه امید» هم نامزد اسکار بوده است.
پاتینسن بیش از همه برای بازی در سری فیلم های «گرگ و میش» شهرت دارد. او در دوره اخیر جشنواره کن فیلم «نقشه ستارگان» به کارگردانی دیوید کراننبرگ را در بخش مسابقه اصلی داشت.

بازیگر ۲۸ ساله بریتانیایی تریلر آینده گرایانه «خانه به دوش» به کارگردانی دیوید میشد را آماده نمایش دارد که در آن با گای پیرس همبازی است.

هالیوود ریپورتر / ۲۷ مه / ترجمه: علی افتخاری

۵۸۵۸