به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نمایشگاه که تا چهارم تیر ماه ادامه خواهد داشت، حاصل نگاه این عکاس در حوزه مستد اجتماعی است و شامل سی عکس سیاه و سفید درابعاد مختلف است.
عکاس در این مجموعه فضای کارگری خیاط خانه های لباس عروس در یکی از محله های قدیمی تهران را محور کارش قرار داده است. او با حذف رنگ درآثارش مخاطب را درگیر فضای ذهنی خودکرده است. سردی فضای کارگری بررنگی که از شنیدن نام لباس عروس در ذهنمان نقش می بندد غلبه می کند و ما را با فضایی تازه نسبت به آنچه از دوزندگان لباس عروس در ذهن داشتیم روبرو می کند.
تهمینه منزوی در معرفی این نمایشگاه نوشته است: «پل چهارراهِ مخبروالدوله، چهارطرفِ چهارراه را به هم متصل می کرد. وقتی بالای پل ایستادم، رو به ضلعِ جنوبی به کوچه ای پر از لباسِ عروسی فروشی خیره شدم, ویترینی داشت که جلویش را برگ هایِ درخت پوشانده. رمز و رازی در معماری این ساختمان بود که باورم نمی شد، این مکان متعلق به تهران است. برایم عجیب بود که چه کسانی داخل این ساختمان هستند و پنجره های آن را با لباسِ عروس مزین کرده اند.»
علاقمندان همه روزه به جز شنبه ها از ساعت۴ تا ۸ بعد از ظهر می توانند با مراجعه به گالری راه ابریشم واقع در خیابان شهید لواسانی غربی(فرمانیه)، شماره ۱۰۳ از این نمایشگاه دیدن کنند.
۵۷۵۷