به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکشنبه شب وقتی مکالی کالکین و گروه «پیتزا آندرگراند» او در کلوب شبانه «راک سیتی» در ناتینگهام در حال اجرای برنامه بودند، تعدادی از تماشاگران آن ها را هو کردند و با پرتاب قوطی باعثتوقف برنامه شدند.

کالکین به آن ها گفت: «چرا این چیزها را پرت می کنید؟»

گزارش ها حاکی است گروه «پیتزا آندرگراند» تنها ۱۵ دقیقه برنامه اجرا کردند و بعد ناچار شدند صحنه را ترک کنند.

آن ها بعدا در توئیتر نوشتند: «خیلی ممنون ناتینگهام. متاسفیم که چند نفر همه چیز را خراب کردند.»

گروه کالکین با دستکاری ترانه های معروف و مرتبط کردن اشعار ترانه ها با موضوعات مربوط به پیتزا آن ها را بازخوانی می کنند. این گروه پنج نفره هنگام اجرای برنامه با قطعات پیتزا از تماشاگران پذیرایی می کند.

«پیتزا آندرگراند» در جریان جشنواره «دات تو دات» برنامه اجرا می کرد. قالب جشنواره به این شکل است که شاید تماشاگران ندانند چه برنامه ای برایشان درنظر گرفته شده است.
«پیتزا آندرگراند» پیش از ترک صحنه یکی از ترانه های معروف لو رید را بازخوانی کرد.


تماشاگران، مکالی کالکین و گروه موسیقی اش را هو کردند

پاتریک، یکی از تماشاگران در صفحه گروه در فیس بوک نوشت: «خوشحالم که به طرفتان قوطی پرت کردم و خوشحالم که به هدف خورد.»

او با شکایت از اینکه آن ها یکی از بهترین چهره های تاریخ موسیقی را مسخره کرده اند، اضافه کرد: «هرگز نباید درمورد هنر بزرگ کوتاه آمد.»

یک طرفدار دیگر به ناتینگهام پست گفت: «واقعا افتضاح بود. باورم نمی شود او این کار را می کند. چرا ناراحتم؟ شاید در آمریکا یا جای دیگر، خوششان بیاید.»

البته همه تا این حد مخالف نبودند.

هانا دوشنبه در توئیتر نوشت: «من که دیروز از اجرای «پیتزا آندرگراند» در «دات تو دات» لذت بردم. آن ها به جمعیت پیتزا هم دادند. دیگر چه می خواهید؟»

مارک چادویک هم در فیس بوک نوشت: «از طرف مردم ناتینگهام از شما معذرت می خواهم. شما عالی بودید، همین طور پیتزا! خیلی خیلی متاسفم و دوست دارم برگردید.»

کالکین ۳۳ ساله بیش از همه برای بازی در نقش کوین مکالیستر در سری فیلم های «تنها در خانه» در دهه ۱۹۹۰ شهرت دارد. او سال ۲۰۱۲ به گروه «پیتزا آندرگراند» پیوست.
این گروه شنبه در منچستر هم با واکنشی مشابه روبرو شد و به ناچار صحنه را ترک کرد.

فرانکی باتنز وبلاگ نویس منچستری بعدا در توئیتر نوشت: «آنچه معرکه است: مکالی کالکین! آنچه معرکه نیست: پرت کردن لیوان به طرف مکالی کالکین!»
او ادامه داد: «منچستر، ناامیدم کردی.»

برگزارکنندگان «دات تو دات» گفتند: «شرم آور است بعضی از تماشاگران چیزی را که قرار بود برنامه ای هیجان انگیز باشد، خراب کردند.»

بی بی سی / ۲۷ مه / ترجمه: علی افتخاری

۵۸۵۸