به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نمایشگاه «وهم های خیس» نام دارد. در نگاه اول این عنوان تنها یک نام برای نمایشگاه بنظر می رسد، ولی پس از دیدن آثار هم خوانی و انتخاب بجای این اسم کاملا حس می شد.
عدنان مصلایی خالق این آثار، رویاهای خود را در قالب ۲۳ اثر آبرنگ فراهم کردهتا به گفته ی خود در این عصر دیجیتال، رویاهایش را با بهره گیری از تکنیک لطیف و روشن آبرنگ، به گونه ی صمیمانه تری با مخاطبان به اشتراک بگذارد. رویاهایی که در جان بخشیدن به آن ها، فرم، طراحی، رنگ و تکنیک همگی به درستی در خدمت ایده قرار گرفته اند.
آن چه که در این آثار بیش از عناصر دیگر به چشم می آید رفت و برگشت بین سنت و مدرنیته و گمگشتگی انسان امروز است. رنگ ها و فرم ها رقصی را آغاز کرده اند که به نظر انتهایی ندارد. در آثار بدون در افتادن به تکرار یا شعار زدگی از عناصر ایرانی در فرم های مدرن بهره جسته است. تجربه های مصلایی در این نمایشگاه در جاهایی که زندگی امروزمان را متصل به بند رختی نموده است، پهلو به کارهای آبستره می زند اما باز غوطه ور در آبستره نشده است.
شنای ماهیان بر روی کاسه آب قدیمی و ترک خورده ای که ماهی کوچکی در آن گیر افتاده است، اوج پارادوکس مفهومی این آثار است.
گونه منحصر بفرد و دریچه نگاه خاص عدنان مصلایی مخاطب را هر چند کوتاه، در پای آثارش نگاه می دارد و لختی به تفکر وا می دارد، هر بیننده ای از این آثار برداشت ذهنی خود را خواهد داشت و او را با خود به رویاهای خویش می برد. این جا شاید یکی از مصادیق «هر کسی از ظن خود…» باشد که هر بیننده ای تفسیر منحصر بفرد خود را از این آثار خواهد داشت.
این نمایشگاه تا چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت برپا خواهد بود. در افتتاحیه ی این نمایشگاه چهره های شاخص فرهنگی و هنری چون مظلومی پور، نیکو و یزدچی حضور داشتند.
۵۷۵۷