به گزارش اختصاصی ملت ایران افراطیون مصری دو مرد را به جرم دزدیدن گاری حمل انسان، کتک زدند و سپس آنها را از پا آویزان کردند. این در حالی بود جمعیتی که در محل آویزان شدن این دو مرد حضور داشتند یک صدا فریاد می زدند: " آنها را بکشید! "

بنا به گزارش مقامات امنیتی مصر، هر دو نفر بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند.

این حادثه که در شهری در ۹۵ کیلومتری شمال قاهره و در استان غربیه اتفاق افتاده است یک هفته بعد از اعلام دفتر دادستانی کل مبنی بر دستگیری متخلفین توسط مردم و تحویل آنها به پلیس است.

کشته شدن این دو نفر یکی از حادترین موارد اقدامات افراطیون در مصر است. کشوری که از دو سال پیش و همزمان با انقلاب سال ۲۰۱۱ تاکنون، از لحاظ امنیتی دچار وضعیت وخیمی شده است. عکس های هولناک منتشر شده از شکنجه و اعدام غیر قانونی در شبکه های اجتماعی گویای این واقعیت است که این تصاویر و فیلم ها توسط مردم و با دوربین های موبایل ضبط گردیده اند.

ممدوح المنیر سخنگوی اخوان المسلمین در استان " غربیه " اعلام کرد که مجازات های غیر قانونی باعثبوجود آمدن موجی از خشونت و تجاوز در منطقه شده است. بطوریکه در چند ماه گذشته حتی مواردی از ربوده شدن دختران هنگام خروج از مدرسه گزارش شده است.

سخنگوی اخوان المسلمین اظهار داشت: " متاسفانه نیرو های پلیس در " غربیه " هیچ کاری از دستشان ساخته نیست. آنها تکلیف خود را با موقعیتی که در آن قرار دارند و نقشی که باید بعد از انقلاب ایفا کنند نمی دانند. "

در حال حاضر مصر درگیر موج جدیدی از تظاهرات و نا آرامی ها از زمان سقوط حسنی مبارک دیکتاتور پیشین این کشور است.

این نا آرامی ها حتی به نیروهای پلیس نیز کشیده شده و هزاران نیروی پلیس در اعتراض به آنچه که از آن به عنوان اعمال فشار سیاسی از سوی رئیس جمهور محمد مرسی تعبیر می کنند، دست به تظاهرات و اعتصاب زده اند.