فریبا گودرزی، کارشناس سازمانهواشناسیدر خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهارداشت: اواخر وقت امشببارش بارانبرای تهران پیش‌بینی شده که برای صبح فردا نیز بارش به صورت پراکنده در برخی ساعات را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای استان‌های شمالی برای امروز بارش باران را پیش‌بینی کرده و باید بگویم امروز در شمال غرب، غرب سواحل و غرب شاهد بارش باران خواهیم بود که در مناطق سردسیر نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

* شرایط هوای تهران امروز و فردا در حد سالم است

کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: فردا(جمعه) در نواحی مرکزی و دامنه‌های البرز بارش باران وجود خواهد داشت که در اواخر وقت از نیمه غربی کشور بارش‌ها قطع می‌شود و همچنین سامانه بارشی شنبه در شمال شرق، شرق و جنوب شرقی فعال و به تدریج از کشور خارج می‌شود.

گودرزی با بیان این‌که برای تهران امروز ظهر افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی شده که البته این امر باعثمی‌شود کیفیت هوای تهران در حد سالم باشد، افزود: با وجود بارش باران و وزش باد شرایط هوای تهران امروز و فردا در حد سالم است.

وی با اشاره به این‌که تقریباً در تمام مناطق افزایش دما حاکم است، ادامه داد: برای کرمانشاه امروز بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین تنها در جنوب غرب کشور کمی کاهش دما را داریم.