به گزارش ملت ایران به نقل از مگ فور: بسیاری از فروشگاهها و مغازه داران با حراج کردن اموال خود با توجه به بحران اقتصادی موجود در اروپا سعی در داغ نگه داشتن بازار فروش در شب عید هستند.

در حالی که بسیاری از فروشگاهای بریتانیایی برای فروش محصولات خود تا ۷۰% تخفیف در نظر گرفته اند مادران بریتانیایی امروز از فرصت استفاده کردند و دقیقه ای ۹۷۲۲ پوند صرف خرید هدیه های کریسمس و مواد غذایی شب عید کردند.
بنابرگزارش رسانه های انگلیسی امروز شلوغ ترین روز خرید مادران بریتانیایی بود با توجه به روزهای کم باقی مانده تا کریسمس پیش بینی میشود که زنان و مادران انگلیسی رکورد جدیدی در خرید شب عید از خود بر جای بگذارند. آنها امروز حدود ۱.۴ میلیارد پوند صرف خرید هدایا و مواد غذایی مخصوص عید کردند. بیشترین سهم خرید امروز متعلق به خرید اینترنتی بود که گفته میشود سهم عمده ای در بازار این کشور دارد. بنابر گزارش کارشناسان خرید امروز زنان بریتانیایی حدودا ۵ برابر دیگر روزهای عادی سال بوده است. به عقیده کارشناسان با توجه به اینکه بازار خرده فروشی امسال کار خود را زودتر از سالهای پیش آغاز کرده است پیش بینی میشود که رکورد خرید بازهم بالاتر رود.