به گزارش ملت ایران وحید نوروزی در گفتگو با مهر با تاکید بر این که حتی یک آرم طرح ترافیک بدون ثبت نام اینترنتی صادر نمی شود اظهار داشت: تمامی مراحل ثبت نام اعم از فرم ثبت نام، پرداخت اینترنتی عوارض شهرداری و کنترل معاینه فنی آنلاین انجام می شود. همچنین برای دریافت مجوز طرح ترافیک داشتن برگه معاینه فنی، عوارض شهرداری و عدم خلافی برای تمام خودروها الزامی است، خودروهایی که به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده و برگه دریافت می کنند، از طریق سایت ستاد معاینه فنی و اطلاعات عوارض شهرداری نیز از طریق لینک عوارض قابل کنترل و دسترسی است.

وی با اشاره به سهمیه آرم طرح ترافیک خبرنگاران گفت: سهمیه خبرنگاران نیز تنها با ثبت نام اینترنتی ارایه می شود و در حال حاضر نامه تمامی رسانه‌های عمومی، روزنامه‌ها و سایت‌ها تهیه شده و بزودی برای مدیران عامل و مدیران مسئول آنها ارسال می‌شود و این افراد مکلفند در مهلت تعیین شده نسبت به اعلام اسامی خبرنگاران خود و کد پیگیری آنها به سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران همانند سال گذشته اقدام کرده تا سامانه برای ثبت‌نام تکمیلی این افراد باز شود.

معاون اجرایی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران بابیان این که مجوز روزانه و هفتگی در سال آینده افزایش پیدا می کند گفت: سهمیه آرم طرح ترافیک سال ۹۲ نیز مانند سال گذشته ۹۸ هزار و ۲۰۰ فقره است که از این تعداد بالغ بر ۷۰ درصد به ارگان های دولتی وسهمیه بگیران، حمل ونقل عمومی، وانت بارها و جانبازان ارائه خواهد شد و ۳۰درصد نیز اشخاص حقیقی هستند.

به گفته نوروزی تشخیص واجد شرایط بودن متقاضیان از طریق نرم افزار انجام می شود و نتایج نیز از طریق سایت شهرداری تهرانTehran. ir تا پایان آذرماه اعلام می شود.