باشگاه خبرنگاران جوان: سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت در ۱۹ اردیبهشت ماه را فراخواند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: کلیه مشمولان غایب وغیرغایب متولد ۱۳۵۵تا پایان اردیبهشت ۱۳۷۳ که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت سال ۱۳۹۱ از سازمان وظیفه عمومی ناجا دریافت داشته‌اند، باید راس ساعت، تاریخ، محل ومراکز تعیین‌شده به منظور اعزام به خدمت دوره ضرورت حضور به هم رسانند.

۱ - مشمولان ساکن تهران بزرگ

کلیه مشمولان دیپلم زیردیپلم‌غایب و غیرغایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ هستند، باید راس ساعت ۶ صبح روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه ‌عمومی ناجا در قالب برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضورپیدا کرده تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

۲ - مشمولان ساکن سایراستان‌های کشور

کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب وغیرغایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ هستند، راس ساعت ۷ صبح سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه از مشمولان خواست به هنگام مراجعه به رده‌های وظیفه‌عمومی، کلیه اوراق مربوط به اعزام شامل برگ آماده به خدمت، ‌ برگ واکسیناسیون، ‌ برگ اعلام محل مراجعه و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی و … را به همراه داشته باشند و همچنین مشمولانی که تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده‌اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس + ۱۰) مراجعه ونسبت به دریافت این برگ اقدام کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا در پایان اعلام کرد:آن دسته از مشمولانی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف مشمولیت خود اقدام نکرده و مرتکب غیبت شده‌اند، حداکثر تا سوم خرداد ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس + ۱۰) نسبت به معرفی خود اقدام کنند تا در شمول اضافه خدمت وتنبیهات در نظر گرفته شده در قانون نگردند.