ملت ایران: نماینده رسمی گوشی های سونی و اچ تی سی در ایران در مورد جعل کارت گارانتی های اصلی در بازار به مصرف کنندگان هشدار داد و سه روش تشخیص گارانتی اصل از کارت های گارانتی تقلبی را اعلام کرد.

به گزارش ملت ایران به نقل از دنیای اقتصاد، اخیرا در پی رواج کارت های گارانتی تقلبی گوشی های سونی و اچ تی سی، این شرکت به مصرف کنندگان بازار گوشی نسبت به رواج این نوع کلاهبرداری هشدار داده و روش کسب اطمینان از اصل بودن گوشی های سونی و یکی از روش های تشخیص اصالت گوشی های اچ تی سی را اطلاع رسانی کرده است.

در اطلاعیه شرکت آرمان همراه آرین آمده است: برخی افراد سودجو برای فروش بهتر محصولات و دریافت سود بیشتر به جعل کارت گارانتی های اصلی با نام هایی همچون آرین همراه کیش و… اقدام کرده اند. عرضه گوشی های تلفن همراه با این کارت های گارانتی تقلبی به ضرر مصرف کنندگان تمام می شود؛ چرا که آنها با پرداخت هزینه بیشتر، محصولی را که فاقد خدمات پس از فروش است خریداری کرده اند.

مصرف کنندگان باید بدانند که در هنگام خرید باید کارت گارانتی شرکت آرمان همراه آرین به همراه کالا وجود داشته باشد و برای صحت گارانتی محصولات سونی و اچ تی سی قبل از خرید گوشی، IMEI گوشی را از طریق اس ام اس به ۱۰۰۰۷۶۷۶ یا تماس با شرکت آرمان همراه آرین به شماره ۲۶۲۰۶۵۴۸-۰۲۱ و در سایت www. aryanmena. com چک کنند.

در صورت مشاهده تقلبی بودن گارانتی حتما با شرکت آرمان همراه آرین یا سازمان حمایت از مصرف کننده و اداره بازرسی کل کشور اطلاع داده شود.