ملت ایران: رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: پلیس اگر راننده ای را در ماه رمضان هنگام رانندگی و در حال مصرف دخانیات و یا خوردن مشاهده کند، ۲۰ هزار تومان جریمه می کند.

حسین غلامی با اشاره به اینکه موتورسواران متخلف در سطح شهر به بسیاری از حوادثرانندگی منجر می شوند، اظهار کرد: در طی سه ماهه نخست سال جاری ۱۳ هزار موتورسیکلت در سطح شهر اصفهان توقیف و راهی پارکینگ شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته به مناسبت های مختلف مذهبی برای ترخیص موتورسیکلت های توقیفی اقدام شد، افزود: ۴۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه موتورسیکلت در سال گذشته در اصفهان توقیف شد.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه در نزدیک افطار شاهد پیک شلوغی در خیابان های سطح شهر هستیم، تصریح کرد: پلیس راهور شیفت های خدمتی خود را در سه بخش صبح تا ظهر، ظهر تا قبل از افطار و افطار تا یک بامداد تغییر داده است.

وی تاکید کرد: پلیس با موتورسیکلت سوارانی که در اطراف حاشیه پارک های شهر مزاحمت ایجاد می کنند، برخورد می کند.

غلامی در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: در سه ماهه نخست سال جاری پلیس با ۵۲ راننده متخلف برخورد قانونی کرده است.

وی ادامه داد: همچنین پلیس اگر راننده ای را در ماه مبارک رمضان در هنگام رانندگی و در حال مصرف دخانیات و یا خوردن مشاهده کند، ۲۰ هزار تومان جریمه می کند.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: رانندگان، تست استفاده از مشروبات الکلی می شوند و این در حالی است که سال گذشته ۲۵۶ راننده به دلیل استفاده از مشروبات الکلی ۲۰۰ هزار تومان جریمه شدند.