تماس با ما

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری خبرملت: بهزاد نورائی

آدرس : تهران ، خیابان دامپزشکی، پلاک ۴۳۳ ، واحد ۴

پیشنهاد شفیع زاده به فتح الله زاده

۱۰میلیارد برای فصل نقل و انتقالات استقلال

علی شفیع زاده، مالک باشگاه استقلال اهواز یکی از این افراد است که حاضر است در فصل نقل و انتقالات به کمک همتای تهرانی تیمش بیاید.

۱۰میلیارد برای فصل نقل و انتقالات استقلال

به گزارش ملت ایران به نقل از گل – مشکلات مالی درفصل گذشته به شدت برای استقلال مشکل ساز شد و با وجود اینکه علی فتح الله زاده خیلی سعی داشت مانع از ضربه خوردن تیمش از این مشکلات شود اما بالاخره او نیز به شدت این مشکلات وشرایط حاد مالی باشگاه معترف شد. این مشکلات مدتی طولانی استقلالی ها را دچار مشکل کرد اما ظاهرا قرار است برای جلوگیری از تکرارآن در روزهای آینده و فصل نقل و انتقالات آبی ها دست به کارهای بزرگی بزنند.

یکی ازاین کارها جذب نیروهای اقتصادی علاقه مند و توانمندی است که می توانند گره مشکلات این باشگاه در فصل نقل و انتقالات را باز کنند. علی شفیع زاده، مالک باشگاه استقلال اهواز یکی از این افراد است که حاضر است در فصل نقل و انتقالات به کمک همتای تهرانی تیمش بیاید.

شفیع زاده که در دبی زندگی می کند پیشنهاد داده در ازای بخشی ازسهام، به طور رسمی ۱۰ میلیارد تومان برای حضور قوی استقلال در فصل نقل و انتقالاتبه این باشگاه قرض بدهد. البته این پیشنهاد برای عملی شدن باید به تصویب هیات مدیره استقلال برسد و شاید اگر این اتفاق رخ دهد فتح الله زاده ضمن حفظ ستاره های تیمش اجازه ندهد هیچ تیمی در عرصه پرخبر نقل و انتقالات جولان دهد.

استقلال در چنبره مشکلات شدید مالی است و دیروز یکی از بازیکنان تیم برای دریافت مطالباتش با مدیران تیم درگیری لفظی اشته است. اتفاقی که در شان تیم قهرمان ایران نیست اما ظاهرا برای زیرفشار گذاشتن فتح الله زاده رخ می دهد.

کد خبر :79070

نظرات شما

Sat 28 Nov 2015 | شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

عضویت در خبرنامه ملت ایران

فراموش نکنید! ایمیل ارسالی توسط ملت ایران را تایید کنید.