تماس با ما

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری خبرملت: بهزاد نورائی

آدرس : تهران ، خیابان دامپزشکی، پلاک ۴۳۳ ، واحد ۴

زمان پخش سریال های نوروزی

در ایام نوروز ۹۲، تلویزیون ۱۰ مجموعه نمایشی را به روی آنتن می برد که از این تعداد هفت مجموعه ایرانی و سه سریال خارجی هستند.

زمان پخش سریال های نوروزی
ملت ایران: «پایتخت ۲» ، «آب پریا» ، «مثل من، مثل تو» ، «کلاه قرمزی» ، «همه خانواده من» ، «هفت سین» ، «نردبام آسمان» ، عناوین مجموعه های نمایشی ایرانی نوروزی است.

همچنین سریال های خارجی «هیچکاک» ، «لئوناردو» و «وروجک استاد نجار» نیز در نوروز به روی آنتن می روند.

شبکه یک سیما «پایتخت ۲» را در ۱۵ قسمت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری هر شب ساعت ۲۲ و۱۵ دقیقه پخش می کند و تکرار آن را نیز روز بعد ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه به روی آنتن می فرستد.

شبکه دو سیما نیز در نوروز ۹۲ سه مجموعه نمایشی را به روی آنتن می برد که از این میان «آب پریا» ساخته مرضیه برومند در ۱۷ قسمت ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پخش و ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه بازپخش می شود.

مجموعه ۳۰ قسمتی «مثل من، مثل تو» به کارگردانی محمود معظمی محصول گروه کودک و نوجوان شبکه دو است که ساعت ۱۹ به روی آنتن می رود و ساعت ۱۱ و۳۰ دقیقه نیز تکرار می شود.

«کلاه قرمزی» عنوان مجموعه نمایشی دیگر شبکه دو است که هر شب ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه به روی آنتن می رود.

«همه خانواده من» سریال نوروزی شبکه سه سیما است که در ۱۴ قسمت به کارگردانی داریوش فرهنگ ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه پخش می شود و تکرار آن ساعت۱۴ و۱۵ دقیقه به روی آنتن می رود.

شبکه چهار سیما نیز سریال هیچکاک و لئوناردو را به روی آنتن می برد که هیچکاک ساعت ۲۳ و۴۵ دقیقه و لئوناردو ساعت ۲۲ و۲۰ دقیقه پخش می شود.

سریال نوروزی ۱۴ قسمتی شبکه تهران نیز «هفت سین» است که یدالله صمدی آن را ساخته است و هر شب ساعت ۲۰ و۴۰ دقیقه پخش و ۱۶ و ۱۵ دقیقه بازپخش می شود.

شبکه قرآن و معارف سیما نیز سریال «نردبان آسمان» را ساعت ۱۷ و۳۰ دقیقه پخش می کند.

«وروجک و استاد نجار» نیز عنوان مجموعه نمایشی شبکه آموزش است که هر قسمت آن به مدت ۲۴ دقیقه ساعت ۱۴ به روی آنتن می رود.
کد خبر :46784

نظرات شما

Wed 25 Nov 2015 | چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴

عضویت در خبرنامه ملت ایران

فراموش نکنید! ایمیل ارسالی توسط ملت ایران را تایید کنید.