اولین گامی که پس از یک صدمه یا آسیب برمی دارید حرکت به سمت قفسه داروهاست اما مطالعات جدید نشان می دهند وسایل آشپزخانه و یخچال شما می تواند به عنوان کمد کمک اولیه برایتان باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، راه حل های خوراکی در شرایط بحرانی می تواند در تنگنا به شما کمک کند و از شما پشتیبانی کند.

سیر برای، سرماخوردگی:
با چشم پوشی از تمام اثرات جانبی بوی بد دهان، سیر باعثافزایش سیستم ایمنی بدن می شود و به محض اینکه احساس سرماخوردگی کردید سیر به شما کمک می کند که زودتر بهبود یابید.

توقف خون بینی با بیکن:
یک قرن پیش بیکن به عنوان درمانی دارویی برای جلوگیری از خونریزی بینی استفاده می شد و با توجه به مطالعاتی که در سال ۲۰۱۲ انجام شد دانشمندان دریافتند بیکن می تواند مشکلات گوش و حلق را بهبود بخشد.

درمان دل درد و تهوع با زنجبیل:

زنجبیل تسکین دهنده واقعی ناراحتی معده است و یک چهارم قاشق چای خوری زنجبیل می تواند تهوع در بیماران شیمی درمانی را تا ۴۰ درصد کاهش دهد.

عسل به عنوان پانسمان برای زخم ها:

مطالعات جدید نشان می دهند که با استفاده از عسل می توان زخم ها را بهبود بخشید و به عنوان پانسمان دردها را کاهش و التیام داد و خواص باکتریایی عسل به صورت قابل توجهی عفونت ها را از روی زخم از بین می رود.

درمان تورم با چای سیاه و سفید:

آب گرم بهترین راه حل فوری برای درمان سوختگی هاست و تورم را به حداقل می رساند و محققان مواد غذایی مولکولی و تحقیقات غذایی از چای سیاه به عنوان خواص ضد التهابی یاد کردند.