ملت ایران: امیر قلعه نویی از هواداران خواست نیکبخت واحدی را در بازگشت دوباره اش به استقلال مورد تشویق قرار دهند. درخواست سرمربی آبی ها باعثبروز حاشیه هایی شد.

در حالی که حدود ۲۵ دقیقه از آغاز تمرین استقلال گذشته بود، یکی از لیدرهای استقلال بعد از گفت وگو با امیر قلعه نویی به سمت تماشاگران رفت و گفت قلعه نویی از تماشاگران می خواهد مجیدی و نیکبخت را تشویق کنند.

بعد از صحبت های این لیدر، نیکبخت و مجیدی به سمت قلعه نویی رفتند و با همراهی او به سمت تماشاگران آمدند. تماشاگران بعد از این اتفاق به شدت علی نیکبخت واحدی را تشویق کردند و سپس یکی از لیدرها تلاش کرد تماشاگران را آرام کند تا نیکبخت با آنها صحبت کند. بعد از سکوت جمع، نیکبخت خطاب به آنها گفت: خوشحالم که دوباره به استقلال آمدم و از بازی کنار همبازیان سابقم خوشحالم. از شما هم ممنونم که من را پذیرفتید. الان احساس خوبی دارم.

در همین هنگام یکی از تماشاگران فریاد زد " دروغ نگو! " که با صدای " هیس! " تماشاگران روبه رو شد و از او خواسته شد، ساکت باشد. بعد از این اتفاق تماشاگران مجددا علی نیکبخت واحدی را تشویق کردند و او دوباره در جمع سایر بازیکنان حاضر شد و به ادامه تمرین پرداخت.