ملت ایران: مهاجم تیم استقلال در دفتر مدیرعامل باشگاه استقلال حاضر شد.

سیاوش اکبرپور برای توافقات مالی با باشگاه استقلال در دفتر علی فتح الله زاده مدیرعامل این باشگاه حاضر شد.

اکبرپور برای حضور در استقلال قرارداد یک ساله ای دارد اما برای توافقات مالی در دفتر علی فتح الله زاده حاضر شد و در خصوص مسائل مالی و مبلغ قراردادش با وی به صحبت پرداخت و به توافقات مالی دست یافت.

سیاوش اکبر پور در خصوص تمدید قرارداد خود با استقلال عنوان کرد: من با استقلال قرارداد داشتم اما برای سال دوم باید در زمینه مسائل مالی به توافق می رسیدیم. امروز من رسما قرارداد خود را امضا کردم.

وی در مورد اردوی آبی پوشان در اوکراین یادآور شد: ما در آنجا یکی دو بازی انجام خواهیم داد و امیدوارم بتوانیم خود را برای حضور در لیگ آماده کنیم. قطعا برگزاری این اردو مثمر ثمر و مفید خواهد بود.

مهاجم استقلال درباره حضور نیکبخت واحدی در جمع آبی پوشان یادآور شد: علیرضا از دوستان من است. او در خانواده استقلال بوده و به نظرم نباید به پرسپولیس می رفت. به هر حال امیدوارم نیکبخت امسال همان بازیکنی باشد که همه انتظار دارند و عملکرد سابقش را نشان دهد.

اکبر پور در مورد اینکه تماشاگران چگونه می توانند به او کمک کنند تاکید کرد: نیکبخت دیگر هم اکنون بازیکن استقلال است و باید دیگر مورد حمایت هواداران قرار بگیرد. او چندین سال در استقلال زحمت کشیده. درست است دو سال به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست اما به نظرم او با دلش به این تیم نرفت بلکه با عقلش تصمیم اشتباهی گرفت و امیدوارم همه شرایط فراهم شود که بتواند عملکرد خوبی در استقلال داشته باشد.

وی در مورد اینکه برخی هواداران نسبت به این موضوع که یک سهمیه لیگ برتری استقلال به خاطر نیکبخت سوخت انتقاد دارند گفت: این انتقادات نشان می دهد که امیر قلعه نویی کار خود را به خوبی بلد است. مطمئن باشید با اضافه شدن ملی پوشان و سایر بازیکنان نقاط ضعف خود را برطرف می کنیم. ما فصل گذشته نقاط ضعفی داشتیم یک سری بازیکنان از تیم جدا شدند و برخی بازیکنان هم به تیم اضافه شدند. در هر صورت ستون اصلی استقلال حفظ شده است و ما از مدعیان خواهیم بود.

مهاجم استقلال در مورد اینکه آیا استقلال برای قهرمانی در آسیا تلاش می کند اظهار داشت: تمام هدفمان این است که بتوانیم به این قهرمانی نائل شویم. اولویت اولمان هم همین موضوع است که بعد از چندین سال قهرمانی آسیا را به هواداران هدیه دهیم.