ملت ایران:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خدا کند اتفاقی بیفتد که برخی از دست من آرامش پیدا کنند.

محمد رویانیان در حاشیه مراسم امضا تفاهمنامه میان باشگاه پرسپولیس و باشگاه پیام درباره اینکه اگر وی از سمت خود کنار برود تکلیف این پروژه ها چه می شود عنوان کرد: من را بردارند یا ندارند فرقی ندارد. برنامه ها با قدرت ادامه دارد. فقط درخواستی دارم که اگر برداشتند این برنامه ها ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: بحثرفتن و نرفتن من هم سوژه ای شده است. به هر حال تا هستیم تلاش می کنیم و برداشتند کمک می کنیم. اگر مدیرعامل هم نباشم، تا آخر عمرم در کنار پرسپولیس خواهم بود. شب و روزم را در کنار مدیرعامل جدید خواهم گذاشت.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه سرانجام وضعیت وی چه شد گفت: تقصیر از من است. به نظرم وزیر ورزش و ستاد کل نیروهای مسلح از دست من اسیر شده اند. خدا کند اتفاقی بیفتد که برخی از دست من آرامش پیدا کنند.

رویانیان افزود: من اخیرا متوجه شدم رسانه های ورزشی بسیار هوشمند و هدفمند کار می کنند. نقد به موقع انجام می شود. یک روز آدم را کلا زیر سوال می برند ولی از شفاف سازی و توسعه ورزش دست برنمی دارند. مطبوعات وجدان بیدار مردم هستند. خواستگاه مردم در مطبوعات است. اگر اشکالی در این پروسه ها وجود داشت از من بود.