ملت ایران: تمرین دیروز تیم فوتبال استقلال با حضور بیش از ۸۰۰ تماشاگر و در غیاب فرهاد مجیدی برگزار شد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه دیروز برنامه های تمرینی خود را در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد. نکته ای که در تمرین امروز به چشم می خورد هجوم طرفداران استقلال به محل زمین تمرین این تیم بود و آنها منتظر بازیکنان جدید این تیم بودند. تعدادی از طرفداران استقلال نیز منتظر حضور نیک بخت واحدی، جواد نکونام، مهدی رحمتی و فرهاد مجیدی بودند که البته هیچکدام از اینها در تمرین شرکت نکردند. ضمن آنکه تعدادی از بانوان نیز نظاره گر تمرین امروز آبی پوشان بودند.

*فرهاد مجیدی و حمید بابازاده از غایبان تمرین امروز بودند ضمن آنکه سیاوش اکبرپور تنها برای دقایقی ماساژ گرفت و محل تمرین را ترک کرد.

*هاشم بیک زاده که از صبح امروز به تمرینات آبی پوشان اضافه شده امروز تنها به دویدن دور زمین پرداخت. این بازیکن سوژه اصلی تماشاگران استقلال بود و آنها به نوعی قصد داشتند به بیک زاده نشان دهند که از تمدید قرارداد این بازیکن با استقلال خوشحال هستند. تعدادی از طرفداران استقلال با شعار(هاشم هاشم) این بازیکن را تشویق می کردند که او به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

*فردین عابدینی که حدود یک هفته از تمرینات استقلال دور بود از امروز مجدداً در کارهای گروهی این تیم شرکت کرد.

*محمدمهدی نظری مهاجم جدید استقلال که پایش دچار تاول زدگی شده است تنها ۲۰ دقیقه تمرین و ورزشگاه را ترک کرد.

*طرفداران تیم استقلال که امروز تعداداشان بیشتر از سایرین بود با کنایه به آرش افشین شعار " آرش فقط برهانی " سر دادند.

*آکاله بازیکن ساحل عاجی مثل روزهای گذشته در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت.

*کریم بوستانی در غیاب حمید بابازاده ۵دروازه بان حاضر در تمرین را آماده می کرد.

*امیر قلعه نویی در ابتدای تمرین امروز بازیکنان اصلی و تستی را جدا کرد و از آنها خواست جدا از یکدیگر تمرین کنند.

*منصور پورحیدری، دین محمدی، ماجدی، بیانی و فنونی زاده حاضران تمرین امروز بودند.

*نکته جالب توجه تمرین امروز پلمپ شدن فروشگاه و بوفه کمپ استقلال بود که تماشاگران را برای تهیه آب و مواد غذایی دچار مشکل کرد.

*در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر دکتر حاج قاسم به گرم کردن بدنهایشان پرداختند، سپس در گروه های مختلف حرکات تاکتیکی انجام داده و در پایان در قالب دو گروه فوتبال بازی کردند. هنگامی که محمد قاضی در این بازی درون تیمی موفق به گل زنی شد هواداران استقلال از او می خواستند تا دروازه پرسپولیس را هم در فصل جدید باز کند.

*تعدادی از طرفداران استقلال که منتظر بازیکنان جدید این تیم بودند بعد از اینکه متوجه شدند آنها به محل تمرین نمی آیند ورزشگاه را ترک کردند.

*بخش پایانی تمرین امروز آبی پوشان به تمرین چارچوب شناسی برای مهاجمان و هافبک ها اختصاص داشت که بازیکنان زیر نظر مجید صالح این آیتم را پشت سر گذاشتند.

*تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً در دو نوبت صبح و عصر پیگیری خواهد شد.