به گزارش ملت ایران به نقل از فارس - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وزارت ورزش پول ما را نداده و من هم نتوانستم طلب بازیکنان را بدهم.

محمد رویانیان پس از جلسه با بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر در جمع خبرنگاران گفت: پشت پرده زیاد وجود دارد اما نمی توانم آنها را بگویم. من با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم قدر خود را بدانید. همه شما بازیکنانی معروف، مشهور، حرفه ای و ملی هستید. پرسپولیس هم یک باشگاه با عظمت است که ۳۰ میلیون قلب برایش می تپد. خوب و با اراده در میدان حاضر شوید.

وی افزود: به بازیکنان گفتم با توجه به جریاناتی که اتفاق افتاده و حاشیه هایی که ایجاد شده است شما به این مسائل بی توجه باشید زیرا یک مربی توانمند و منحصربه فرد دارید، کسی که دنیا او را می شناسد و قدرت مدیریت و رهبری اش عالی است. شما چنین مربی را بالای سر خود دارید و اصلاً وارد حاشیه نشوید.

رویانیان تصریح کرد: به بازیکنان گفتم اینکه فلان پیشکسوت چه گفته یا فلان مسئول چه گفته است ربطی به تیم پیدا نمی کند. تیم باید مقتدر و بدون توجه به این مسائل و عزل و نصب ها و پشت پرده ها قدرتمندانه در لیگ حاضر شود و بهترین بازی هایش را انجام دهد. به بازیکنان گفتم بهترین مربی را دارید و با حضور علی دایی، محمد پنجعلی و کریم باقری کسی نمی تواند به پرسپولیس چپ نگاه کند به بازیکنان روحیه دادم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مبلغ قابل توجه ای از پول پرسپولیس یکی دو ماه است که در وزارت ورزش مانده است که این پول را به ما نداده اند. من هم نتوانستم پول بازیکنان را بدهم و از آنها عذرخواهی کردم. شاید منتظر تغییر مدیریت هستند اما طلب ها باید پرداخت شود. فرقی هم نمی کند چه کسی مدیرعامل است. بازیکنان روحیه شان بسیار عالی است و به آنها گفتم به حاشیه ها بی توجه باشید. به استقلال پول داده اند و به ما نداده اند. حق و حقوق بازیکنان باید پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه حمایت هایی که این روزها از او می شود را چقدر واقعی می داند، گفت: من این حمایت ها را باور می کنم. اگر وجدان بیدار داشته باشید متوجه می شوید که رسانه ها وجدان بیدار و پاک جامعه هستند و به موقع نقد می کنند و به موقع هم حمایت. به موقع شما را به چالش می کشند و اشکالات را می گویند و در زمان لازم هم حمایت تان می کنند. من با هیچ خبرنگار و رسانه و سایتی ارتباط و رفاقت ویژه ندارم. رابطه ما براساس احترام متقابل است به همین دلیل هم آنجا که باید نقد کنند، نقد می کنند و جایی هم که باید حمایت کنند این کار را انجام می دهند. آنها وجدان بیدار جامعه هستند و از حق محکم دفاع می کنند. به رسانه ها تبریک می گویم. برداشتم از رسانه های ورزشی عوض شده است.

رویانیان در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: دو بازیکن دیگر می خواهیم؛ یک ایرانی و یک خارجی که دایی با حساسیت در حال انتخاب آنهاست. من برای انتخاب این بازیکنان عجله داشتم و حرص و جوش خوردم اما دایی گفت ترمز کن. باید با حوصله و دقت انتخاب کنیم و تست های لازم را بگیریم.

وی در مورد وضعیت کریم انصاری فرد گفت: پرسپولیس خانه انصاری فرد است و هر وقت بیاید از او پذیرایی می شود.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد دیدار برزیل و اسپانیا اظهار داشت: این بازی را دیدم که برزیل ۳ بر صفر پیروز شد اما از آن مهم تر تیم ملی والیبال ایران بود که بسیار خوب ظاهر شد. دوست داشتم جایزه ویژه ای به والیبالیست های ایران بدهم اما حق دخالت ندارم زیرا بزرگتر از من هستند اما والیبالیست ها عزت و افتخار آفریدند که علت آن هم بازی غیرتمندانه آنان بود. در دل ایتالیا و قلب ایتالیا عالی بازی کردند. تا حالا که خوب جلو رفتند و امیدوارم زمانی هم در تراز قهرمانی قرار بگیرند.

رویانیان در مورد وضعیت بهداد سلیمی و مشکلش با فدراسیون وزنه برداری گفت: امروز می خواستیم با سلیمی جلسه برگزار کنیم که این اتفاق نیفتاد زیرا هم من و هم او کار داشتیم. قرار است فردا با او جلسه بگذارم و پس از آن خدمت پهلوان جهان رضازاده می رویم و شاید به این مسئله ورود کنیم.