ملت ایران: ماریو گوتزه، خرید جدید بایرن مونیخ، اعلام کرد که با اطمینان کامل به این باشگاه پیوسته است.

این ملی پوش آلمانی در ماه می اعلام کرد که در پایان فصل راهی آلیانس آره نا خواهد شد و اکنون تاکید کرد که تصمیم درستی گرفته است.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بایرن مونیخ گفت: " من به خاطر این چالش جدید بسیار هیجان زده هستم. من اطمینان کامل این انتقال را پذیرفتم. می خواستم گام جدیدی در دوران حرفه ای ام بردارم. "

گوتزه همچنین از اینکه فصل بعد زیر نظر پپ گواردیولا کار می کند هیجان زده است و معتقد است که این مربی اسپانیایی به بازیکنانش کمک می کند تا پتانسیل کامل شان را به نمایش بگذارند.

" پپ فوق العاده است. من می توانم با فلسفه او ارتباط برقرار است. او با بازیکنان خیلی دوستانه برخورد می کند و همه ما را به جلو هدایت می کند و این به نفع ماست.

البته من در حال حاضر روی ریکاوری ام تمرکز می کنم و بعد از اینکه به تمرینات برگردم، سرمربی در مورد همه چیز تصمیم گیری خواهد کرد. "

بسیاری معتقدند احتمالا گواردیولا از گوتزه به عنوان شماره ۹ کاذب استفاده خواهد کرد و این بازیکن هم اعلام کرد آماده بازی در پست جدید است.

" من اخیرا برای تیم ملی در نقش ۹ کاذب بازی کردم و همین طور در زمانی که برای تیم های جوانان بازی می کردم. بازی در این پست چیز جدیدی برایم نیست. "