ملت ایران: علی دایی در تمرین امروز پرسپولیس هم سانتر کرد و هم گل زد.

تمرین نوبت بعدازظهر تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۸:۰۵ در ورزشگاه درفشی فر آغاز شد که پیش از این قرار بود ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شود اما به دلیل جلسه رویانیان با بازیکنان و اعضای کادر فنی با ۳۰ دقیقه تاخیر شروع شد.

* حدود ۷۰ هوادار تمرین امروز سرخپوشان را از نزدیک مشاهده کردند. آنها چند دقیقه ای به تشویق بازیکنان، کادر فنی و رویانیان پرداختند و سپس سکوت کردند.

* ۴ بازیکن تستی در تمرین امروز حضور داشتند که یک نفر از آنها با استقبال جالب دایی رو به رو شد و لباس متحدالشکل بازیکنان را پوشید.

* سیدصالحی و پولادی در تمرین حضور نداشتند.

* امیر عابدزاده پس از تمرینات اختصاصی با کادر پزشکی پرسپولیس به سمت محل تمرین دروازه بانان رفت و چند دقیقه ای به انجام حرکات کششی مشغول شد.

* دروازه بانان پرسپولیس زیر نظر بهزاد غلامپور به تمرین پرداختند و در این بخش واکنش های نیلسون و محمدی با تشویق هواداران همراه شد.

* مارکو اسکه پانوویچ، هافبک مونته نگرویی که امروز صبح اولین تمرین خود را با پرسپولیس انجام داد، در تمرین نوبت عصر هم حاضر شد. وی در صورت جلب نظر دایی به پرسپولیس می پیوندد.

* محمد پنجعلی در ابتدای تمرین محل تمرین پرسپولیس را ترک کرد.

* در حاشیه تمرین امروز جلسه ای بین دایی و رویانیان برگزار شد.

* بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز زیر نظر مستقیم علی دایی ابتدا به دویدن و انجام حرکات کششی پرداختند و سپس در گروه ‎های ۳ نفره تمرین سر زنی را انجام دادند. بعد از این آیتم شاگردان دایی در ۳ گروه سفید، سبز و بنفش به پاسکاری تحت فشار پرداختند.

* در بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان به ۲ گروه تقسیم شدند. گروه اول از مدافعان وهافبک های دفاعی تشکیل شده بودند و زیر نظر محمد دایی به پاسکاری و حفظ توپ پرداختند. در گروه دوم که متشکل از مهاجمان و هافبک های هجومی بودند، زیر نظر علی دایی به سانتر از جناحین و زدن ضربه سر پرداختند. در این قسمت علی دایی حضوری فعال داشت. او هم در نقش سر زن ظاهر شد و هم برای دیگر بازیکنان سانتر کرد. گلزنی دایی در این بخش باعثشد هواداران به شدت او را تشویق کنند.

* در قسمت سانتر از جناحین یونس شاکری و محمد عباس زاده جزو بهترین بازیکنان بودند و بارها از سوی دایی و تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتند. گلزنی عباس زاده با ضربه قیچی برگردان باعثشد هواداران به وجد بیایند.

* در قسمت بعدی تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس به ۲ تیم نارنجی و بنفش تقسیم شدند و به فوتبال در زمین قانونی پرداختند. در این قسمت بازیکنان پرسپولیس حداکثر باید به توپ ۳ ضربه می زدند. علی دایی بارها در این تمرین بازی را قطع کرد و به بازیکنان تذکر داد.

* محمد رویانیان در مدت حضورش در ورزشگاه درفشی فر چندین جلسه با مسئولان این ورزشگاه برگزار کرد.