به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، موسوی از ۱۱۰ بار تلاش خود در این مسابقات ۳۳ امتیاز برای تیم ملی ایران کسب کرده است. مارکو پودراسکاتین از صربستان با میانگین ۹۱ صدم و آدام سیماک از کانادا با ۸۶ صدم امتیاز در هر ست در رده های دوم و سوم بهترین مدافعین روی تور قرار دارند.

عنوان امتیازآورترین بازیکن نیز به " الکساندر آتاناسویچ " از صربستان با ۱۷۲ امتیاز رسید و بهترین ایران در این رده بندی محمد موسوی است که ۷۹ امتیاز گرفته و در رده ۲۹ قرار دارد.

بهترین اسپکر " ویتزه کویسترا " از هلند با ۵۸.۱۹ درصد است. بهترین ایرانی در این بخش شهرام محمودی است با ۴۶.۲ درصد موفقیت در زدن اسپک که در رده ۲۲ قرار گرفته است.

درمیان بهترین توپ گیران " ماریو سیلوا " از برزیل با میانگین ۲.۸۸ در صدر است و بهترین ایرانی در این میان، فرهاد ظریف است که میانگین ۱.۹۶ دارد و در رده هفتم است.

در رده بندی بهترین سرویس زنان، " یوردان آستنگو " از کوبا با ۵۴ صدم امتیاز در هر ست در مقام نخست است. در میان ایرانیان در این بخش محمد موسوی با ۳۱ صدم امتیاز در هر ست رتبه ۱۴ را از آن خود کرده است. موسوی در مجموع تاکنون هشت امتیاز سرویس گرفته است.

بهترین دریافت کننده " پائول لوتمن " از آمریکا با ۷۰.۲۵ درصد است و بهترین ایرانی در این بخش فرهاد ظریف با ۳۹.۲ درصد است که در رتبه ۲۷ قرار دارد.

بهترین پاسور " سانسو هان " از کره جنوبی است با میانگین ۱۰.۶۷ پاس موفق در هر ست و در میان ایرانیان، سعید معروف با میانگین ۵.۵۸ امتیاز رتبه دهم را به خود اختصاص داده است.