ملت ایران: مدافع تیم ملی اسپانیا اعلام کرد هر تیمی روزی شکست خواهد خورد.

سرخیو راموس پس از شکست ۳ بر صفر مقابل برزیل در جام کنفدراسیون ها اظهار داشت: یک روز باید شکست می خوردیم. ما ربات نیستیم. گاهی همه چیز به سود شما پیش نمی رود و این همان چیزی است که از همان دقیقه اول برای ما اتفاق افتاد. آنها گل زودهنگامی زدند و عقب نشستند. باید به برزیل تبریک بگوییم زیرا نشان دادند که می دانند چگونه مقابل اسپانیا بازی کنند.

وی ادامه داد: وقتی شکست می خورید شاید نتیجه ای متفاوت از آنچه در هنگام پیروزی به دست می آید حاصل شود. شاید فکر کنید ما از لحاظ بدنی خسته بودیم اما برزیل هم مسابقات سختی را پشت سر گذاشته بود و آنها بهتر از ما آمادگی خود را به دست آوردند. برزیل فوتبال بهتری را به نمایش گذاشت.

مدافع تیم ملی اسپانیا در خصوص از دست دادن یک ضربه پنالتی در بازی دیشب خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم گاهی کارها آن طور که می خواهید پیش نمی رود. اعتماد به نفس داشتم و تا آخرین لحظه منتظر ماندم تا ببینم دروازه بان به کدام سمت شیرجه خواهد زد و تلاش کردم توپ را به گوشه دروازه بفرستم. این یکی از اتفاقاتی است که در فوتبال رخ می دهد. همیشه نمی توانید برنده شوید.

راموس اضافه کرد: فکر نمی کنم جو ورزشگاه روی اتفاقاتی که در زمین افتاد تأثیر گذار بوده باشد هرچند یک امتیاز برای آنها بود. شخصا به من انگیزه داد. موفقیت های بسیار زیادی به دست آوردیم و روزی می رسد که برنده نخواهید شد. ما ربات نیستیم