ملت ایران: هافبک پرسپولیس اعتقاد دارد که تیم امسال بهترین تیم ۶۰ سال اخیر این باشگاه است. علی عسگردرباره جلسه اش با سعید شیرینی اظهار داشت: برای ادامه همکاری با پرسپولیس جلسه ای با آقای شیرینی برگزار کردم. مشکل خاصی نیست و فقط این موضوع را یادآور شوم که هیچ وقت با پرسپولیس مشکل مالی نداشتم.
وی ضمن اشاره به این موضوع که پرسپولیس این فصل توانایی کسب هر ۲ جام لیگ و جام حذفی را دارد، تصریح کرد: تمام بازیکنان با آمادگی صددرصد در تمرین حاضر می شوند تا بتوانیم ناکامی های گذشته را جبران کنیم.
هافبک پرسپولیس درباره تجربه حضور در راه آهن گفت: نمی خواهم زیاد در این مورد صحبت کنم اما جدایی از پرسپولیس برای من بسیار سخت بود. با این حال حضور در راه آهن تجربیات خوب و جدیدی برای من داشت که تاثیرگذار خواهد بود.
علی عسگر در مورد حضور بازیکنان جوان در پرسپولیس تاکید کرد: وقتی تمرین را می دیدم، متوجه شدم ۵،۶ بازیکن از تیم امیدی که سرمربی آن علیرضا منصوریان بود در پرسپولیس حضور دارند که این مسئله بسیار ارزشمندی است، در کنار این بازیکنان حضور باتجربه ها هم می تواند به تیم کمک کند. اگر بتوانیم بازیکن دیگری جذب کنیم در وسط زمین هم مشکلی نخواهیم داشت.
وی ادامه داد: امسال جنس تیم پرسپولیس جور است. به نظر من این تیم، بهترین تیم ۶۰ سال اخیر پرسپولیس است. مطمئن باشید تیم های دیگر آرزوی داشتن بازیکنان نیمکت نشین ما را دارند.
هافبک پرسپولیس با اشاره به این موضوع که ترافیک در پست های کناری این تیم وجود دارد، تاکید کرد: این شرایط باعثمی شود رقابت سالمی بین بازیکنان صورت بگیرد و البته کار هم مشکل شود.
علی عسگر در پاسخ به این سوال که «آیا قرار است این فصل هم شماره ۷ پرسپولیس را به تن کند»؟ گفت: همینطور است، به این مسئله که می گویند شماره ۷ پرسپولیس نحس است هیچ اعتقادی ندارم.