ملت ایران: نکونام اگر چه به نظر می رسد با استقلال به توافق رسیده اما تراکتوری ها امیداورند ظرف امروز و فردا پاسخ مثبت او را برای حضور در تبریز بشنوند. در حالی که جلالی ملاقاتش با جواد را بی ربط با ماجرای تراکتور می دانست اما زینی زاده آن را در جهت مذاکرات همین انتقال می داند.

زینی زاده در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات گفت: محسن ربیع زاده بازیکن پاس همدان را جذب کردیم ما تا الان چهار بازیکن لیگ برتری گرفتیم که طی روزهای آینده هم دو بازیکن مطرح و موثر دیگر هم خواهیم گرفت.

حمید زینی زاده مدیرعامل تیم فوتبال تراکتورسازی افزود: جواد نکونام با جلالی سرمربی تیم در هتل المپیک تهران محل اردوی تیم مذاکراتی داشته است. این بازیکن قرار است که طی امروز و فردا جواب نهایی را به ما بدهد.

زینی زاده درباره وضعیت آندو تیموریان اظهار داشت: تیموریان بیان کرده که بعد از بهبود دستش مذاکرات را ادامه میدهد اگر این بازیکن مایل باشد جذبش می کنیم.

وی درباره وضعیت مذاکره با انصاری فرد گفت: این بازیکن در لیست بازیکنان مدنظر جلالی قرار دارد و با وی هم صحبتهای مقدماتی را انجام دادیم اگر انصاری فرد با پرسپولیس به نتیجه نرسید مذاکراتمان را با این بازیکن ادامه می دهیم.

زینی زاده درباره جذب بازیکنان خارجی بیان کرد: نارسیو خوزه در تمرینات تیم حاضر شد اما کادر فنی نظر مساعدی نسبت به این بازیکن ندارد به خاطر همین حضور وی در تیم منتفی است همچنین دو بازیکن خارجی دیگر هم طی روزهای آینده برای تست دادن به تمرینات تیم اضافه می شوند تا پس از تایید نهایی جلالی به تیم تراکتورسازی بپیوندند.

وی درباره برگزاری اردو تصریح کرد: تیم ما روز دوشنبه ۱۰ تیرماه با صبای قم یک بازی تدارکاتی برگزار می کند. همچنین با یکی از تیمهای تهرانی هم در روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه بازی دوستانه ای انجام می دهیم و بعد از آن به تبریز باز میگردیم.

مدیرعامل تراکتورسازی عنوان کرد: ما با برگزاری اردو و بازیهای تدارکاتی تا حدودی به اهدافمان دست یافتیم و نقاط ضعف و قوت تیممان هم مشخص شده است.

وی درباره وضعیت جلال چراغپور در تیم تراکتورسازی گفت: چراغپور به دلیل بیماری پسرش از حضور در تیم تراکتورسازی انصراف داد و جلالی طی روزهای آینده جایگزین مناسبی انتخاب خواهد کرد.

زینی زاده درباره وضعیت ایران پوریان گفت: با توجه به قطعی بودن دوپینگ این بازیکن را از لیست نفراتمان برای فصل بعد خارج کردیم.