ملت ایران: سرمربی استقلال نمی تواند ناراحتی اش درباره دیرتمدید شدن قراردادبازیکنان تیمش را پنهان کند اما امیدوار است این روند خاتمه یاید.
امیر قلعه نوعی پس از جلسه با علی فتح الله زاده عنوان کرد: در این جلسه درباره کلیات باشگاه، بحثنقل و انتقالات و برنامه ریزی های آتی صحبت کردیم. ما برنامه اردویی در پیش داریم. در مجموع جلسه خوبی بود.
وی درباره نشست خود با جواد نکونام گفت: یک سری صحبت های درون خانواده بود که جواد آمد و صحبت کرد. جواد فصل بعد هم می ماند.
سرمربی استقلال درباره وضعیت مجتبی جباری و اینکه قرار بود وی در این نشست حضور داشته باشد گفت: من از جباری خبر ندارم. نمی دانم کجاست. تماسی نگرفته و نمی دانم کجاست. به هر حال جباری جزو سرمایه های باشگاه است و مساله او نیاز به زمان دارد.
وی درباره اینکه آیا جواد نکونام و رحمتی در اردوی اکراین استقلال را همراهی می کنند یا نه اظهار داشت: نکونام که قرارداد دارد. رحمتی هم فکر می کنم فردا تمدید می کند و با ما می آید.
سرمربی استقلال درباره اینکه آیا از روند نقل و انتقالات تیمش راضی است یا نه گفت: از جذب بازیکنان جدید راضی هستم ولی درباره بازیکنان پارسال فرصت سوزی شد. تقصیر باشگاه هم نیست چون بازیکنان در اردوی تیم ملی بودند. حالا دکتر فتح الله زاده یکی یکی دارد صحبت می کند. پژمان فردا می آید و با مدیرعامل باشگاه صحبت می کند. خسرو ترکیه هست و نیست. دست ما نیست. البته باشگاه در تماس است.
فتح الله زاده درباره وضعیت امیر حسین صادقی گفت: امیر حسین امروز با دکتر فتح الله زاده صحبت هایش را کرده است. پیشنهاداتی داده و حالا باید ببنیم چه می شود.