ملت ایران:آندره ویلاس بواس، سرمربی تاتنهام در صحبت هایی اعلام کرد که سران این تیم قصد فروش بیل را ندارند و حتی پیشنهادات دریافتی را گوش هم نمی کنند. این درحالی است که این روزها تیم های بزرگی به دنبال جذب ستاره ولزی تاتنهام هستند

آندره ویلاس بواس در گفت و گو با روزنامه پرتغالی اوژوگو که امروز منتشر شد در صحبت هایی دراین باره گفت: «بیل یک بازیکن بزرگ است که برتری اش سن و سال کمش است و اگر انگیزه داشته باشد می تواند به رده های بالایی برسد. رئیس باشگاه به من گفت که ما آماده بررسی پیشنهادات دریافتی برای بیل نیستیم؛ هرپیشنهادی که می خواهد، باشد؛ او گفت که بیل با ما می ماند. در دنیای فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد ولی اینها گارانتی هایی بود که رئیس باشگاه درمورد ماندن بیل به من داد.»

ویلاس بواس درادامه صحبت هایش اعلام کرد که انتشار این خبر که او برای سران تاتنهام شرط گذاشته که تنها در صورت ماندن بیل در این تیم می ماند، کذب محض است.

این سرمربی پرتغالی که تنها ۳۵ سال سن دارد، درمورد شرایط بیل گفت: «در فصل گذشته لحظاتی سرنوشت سازی را سپری کردیم که در آن زمان بیل برای صحبت کردن به سراغ من آمد. چون در زمین مسابقه از فوتبال لذت نمی برد. نمی دانم که پاسخ من بود و یا آزادی ورهایی او از بند استرس بود که باعثشد تا او حس کند که بازیکن مهمی است و فصل را در اوج به پایان ببرد.»

بیل درسن ۲۳ سالگی به شدت مورد توجه سران تیم های بزرگ قرار گرفته وارزش او حدود ۷۰ میلیون یورو برآورد شده و تیم هایی مثل چلسی، سیتی، پاری سن ژرمن و رئال مادرید به دنبال جذب او هستند.