ملت ایران: سیدجلال رافخایی پس از تمدید قراردادش با باشگاه ملوان انزلی اظهار داشت: پیشنهادهای زیادی از تیم‌های مختلف داشتم اما در نهایت تصمیم گرفتم که در ملوان بمانم و به تیم شهرم خدمت کنم. من یک انزلی‌چی هستم و به ندای قلبم گوش کردم و قراردادم را با ملوان تمدید کردم.

وی ادامه داد: چند جلسه با درودگر مدیرعامل باشگاه داشتم و برای ماندن در ملوان به توافق رسیدیم و از اینکه در تیم شهرم بازی می‌کنم احساس غرور می‌کنم.

رافخایی در مورد اختلاف پژمان نوری کاپیتان سابق و صادق درودگر مدیرعامل ملوان، گفت: من برای تمام نفراتی که حتی یک دقیقه هم برای ملوان بازی کرده‌اند احترام قائل هستم و پژمان نوری هم زحمت زیادی برای ملوان کشیده است و اکنون هم اختلافی با مسئولان باشگاه پیدا کرده اختلاف نظر در هر خانواده‌ای هم ممکن است رخ بدهد و پژمان هم یک ملوانی است و دوست دارد این تیم موفق شود و امیدوارم این اختلاف نظر نیز هرچه سریعتر حل شود.

آقای گل فصل گذشته در مورد پیشنهاد‌هایی که از باشگاه‌های دیگر داشت، گفت: از گسترش فولاد تبریز، ذوب آهن، فولاد خوزستان و تراکتورسازی پیشنهاد داشتم البته به دلیل رفاقتی که با رسول خطیبی سرمربی گسترش فولاد داشتم می‌خواستم به آن تیم بروم و از او زمان خواسته بودم اکنون هم از ایشان عذرخواهی می‌کنم زیرا باید ابتدا در تیم شهرم بازی می‌کردم.

وی در مورد تکرار آقای گلی فصل گذشته در لیگ آینده، گفت: تکرار هر موفقیتی دشوارتر از کسب آن موفقیت است و بنابراین برای اینکه دوباره آقای گل شوم باید تلاش زیادی بکنم اما با تمام وجود در خدمت ملوان خواهم بود.

رافخایی با اشاره به مبالغ پرداخت نشده از سوی حسین هدایتی، گفت: از ایشان می‌خواهم که پول‌هایی که فصل گذشته قول داده بود را به ملوان بدهد زیرا بازیکنان تیم در تنگنای مالی هستند و امیدوارم او هرچه سریعتر به وعد‌ه‌هایش عمل کند.