ملت ایران:تیم اسپانیا با هدایت ویسنته دل بوسکه تا کنون در مسابقات رسمی فیفا در ۲۸ بازی مغلوب نشده است. آخرین باخت اسپانیا در دیدار نخست این تیم در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی با نتیجه ۰ - ۱ برابر تیم سوئیس رخ داد.

پیروزی های اسپانیا با برتری ۲ - ۰ برابر هندوراس در دومین دیدار مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۰ آغاز شد و این تیم در ۲۸ بازی رسمی ۲۴ برد و ۴ تساوی کسب کرده است. در این بازی ها ماتادورها(لقب تیم اسپانیا) ۶۹ گل به ثمر رساندند و ۱۱ گل دریافت کردند. ضمن اینکه تیم اسپانیا در ۱۸ دیدار از این ۲۸ مسابقه گلی دریافت نکرد.

رکورد قبلی بی شکستی تیم های ملی جهان در اختیار تیم فرانسه بود که با هدایت امه ژاک و سپس روژه لومر از سپتامبر ۱۹۹۴ تا مارس ۱۹۹۹ به مدت ۵ سال از هیچ حریفی شکست نخورد.

البته رکورد تیم فرانسه در حالی به ثبت رسید که این تیم در یورو ۹۶ در ضربات پنالتی از تیم چک شکست خورده بود اما آمار بی شکستی در زمان قانونی یا اضافه محاسبه می شود.

پیروزی ۳ - ۰ تیم اسپانیا برابر نیجریه که دیشب به ثبت رسید همچنین بیست و پنجمین برد پیاپی این تیم در تمام رقابت ها اعم از دوستانه و رسمی به شمار می رود. تیم اسپانیا در مسابقات دوستانه آخرین بار نوامبر ۲۰۱۱ در ومبلی لندن با یک گل برابر تیم انگلیس مغلوب شد.