ملت ایران:کارلوس کی روش در گفت و گویی درباره علاقه اش به بازگشت به فوتبال انگلیس عنوان کرد: آنجا سرزمین موعود است. ما کارمان را می کنیم اما جو طرفداران، ساختار و سازماندهی، نگرش رقابتی، نظم و انضباط، احساسات و.. چیزهایی هستند که دوست داریم کمی از آن ها را در جاهای دیگر ببینیم.

وی ادامه داد: نمی خواهم بگویم جاهای دیگری که کار کردم خوب نیستند. در جاهای دیگر کار فقط یک حرفه است و شما نمی توانی انتخاب کنی. اما می شود در انگلیس آرزوهای زیادی داشت و خواست که همه چیز بهتر و بهتر شود. دوست دارم بار دیگر حضور در انگلیس را تجربه کنم.

کی روش درباره حضور دوباره ژوزه مورینیو در چلسی گفت: این یک بازگشت طبیعی بود. کسی نیست که در فوتبال انگلیس کار کرده باشد و علاقه به فعالیت دوباره در این کشور نداشته باشد. این را می گویم چون تجربه شش سال حضور در لیگ برتر را دارم. شما می توانی اینجا رقابت کنی. می توانی بهترین عملکرد را داشته باشی و شادمان زندگی کنی. این چیزی است که پس از سالها تجربه من یاد گرفته ام؛ بدون احساس رضایت و شادی انگیزه ای نمی تواند وجود داشته باشد. بدون انگیزه هم خروجی مثبت حاصل نمی شود.

دستیار اسبق سرآلکس فرگوسن در منچستریونایند درباره وداع وی با دنیای فوتبال گفت: فوتبال انگلیس به طور کلی در این فصل تضعیف خواهد شد. لیگ برتر همه چیز را از دست خواهد داد. سرآلکس شخصیت مهمی برای لیگ برتر بود. شهرت او به عنوان یک مربی، مدیر و انسان فراتر از بازی است. فرگوسن خود فوتبال است. باید میراثاو را جاودانه کنیم و امیدوارم در کنار خانواده اش مدت طولانی سلامت و شاد باشد.