ملت ایران:نیمار، مهاجم برزیلی و جوان باشگاه بارسلونا در جریان بازی دیشب سلسائو مقابل تیم ملی ایتالیا در آخرین بازی مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها، ستاره تیمش بود و در پایان بازی هم از سوی مقامات فیفا به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

نیمار در پایان این مسابقه با تمجید از عملکرد برزیل به خبرنگاران گف: «تیم ما با حرکات مداومی که انجام می دهد، حریفان را کمی دیوانه می کند. حرکات من و حرکات تیم، خیلی مهم هستند. تنوع در حملات، تغییر جایگاه ها و همه اینها، بازیکنان حریف را دیوانه می کنند.»

نیمار در کنفرانس خبری بعد از بازی شهر سالوادور که با برد ۲-۴ سلسائو به پایان رسید، بدین ترتیب به تمجید از عملکرد هم تیمی هایش پرداخت.

جالب اینجاست که نیمار در هر سه بازی برزیل در مرحله گروهی رقابت های جام کنفدراسیون ها به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شده و در بازی شنبه شب نیز یکی از ۴ گل تیمش را وارد دروازه بوفون نمود.

درپایان این بازی مارسلو هم به خبرنگاران گفت: «گام بزرگی را برداشتیم. ما باید به تلاش ادامه دهیم و در ابتدا با اتکا به حرکات تدافعی و بعد حمله به سمت دروازه حریفان به دنبال کسب پیروزی های پی درپی باشیم.»

با این برد برزیل به عنوان صدرنشین گروهش روانه مرحله نیمه نهایی می شود و به احتمال قریب به یقین دراین مرحله مقابل اروگوئه(که امشب مقابل تاهیتی قرار می گیرد)، بازی خواهد کرد