ملت ایران:رحمان احمدی بعد از صعودش به جام جهانی حرفهایی را در برنامه تلویزیونی بیان کرد که نشات گرفته از بغضی بود که در سینه اش داشت. رحمان احمدی که این روزها کمتر به تلفن خود پاسخگو است و ترجیح می دهد بیشتر تمرکزش را روی استراحتش بگذارد

احمدی درباره انتقادش از رسانه ها می گوید: من هیچ رسانه یا رونامه ای را متهم نکردم. حرف دل من این است که من دروازبان تیم ملی هستم و انتظار دارم که برخوردی که با من می شود صرفاً به خاطر مسائل شخصی نباشد. دیدگاه دوستان به من ملی باشد و من هم در این راه برای کمک به تیم ملی کشورم از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنم.

رحمان احمدی در ادامه افزود:

من می خواهم همه چیز عادلانه باشد و تلاشی که می شود دیده شود. باور کنید برای من موفقیت تیم ملی مهم است و حالا خدا لطف کرده این موفقیت توام با حضور من شده است. شاید اگر کسی دیگر هم به جای من درون دروازه بود تیم ملی به جام جهانی می رفت و من هم از صمیم قلب خوشحال می شدم.

او که این روزها، بهترین دوران ورزشی اش را تجربه می کند در پایان گفت: از دوستان خوبم کمال تشکر را دارم که در این مدت به من کمک کردند و از من حمایت کردند. خوشحالم که جواب حمایت آنها و به خصوص اعتماد کی روش را دادم.

در این مدت حقیقی و سوشا مکانی هم خیلی به من روحیه دادند که جا دارد از آنها هم تشکر کنم. امیدوارم با حمایت های همه جانبه از تیم ملی بتوانیم با برنامه ریزی موفق در جام جهانی به نتایج خوبی برسیم.