ملت ایران:مدیرعامل باشگاه تراکتور‌سازی با اشاره به مذاکرات این باشگاه با بازیکنانی مانند جواد نکونام، هاشم بیک‌زاده، فرزاد حاتمی و فرشید طالبی گفت: ما در حال مذاکرات با این بازیکنان و نفراتی که موردنیاز کادر فنی است هستیم اما در عین حال که تمرینات خودمان را برگزار می‌کنیم با حوصله و بدون عجله پیگیر جذب بازیکنانی هستیم که در پست‌های مختلف به آنها نیاز داریم.. زینی‌زاده در خصوص عدم حضور لوپز هافبک پرتغالی فصل گذشته تیم تراکتور‌سازی در تمرینات پیش از شروع فصل این تیم گفت: لوپز با ما قرارداد دو ساله دارد اما او حاضر نشده در تمرینات شرکت کند ما هم این موضوع را به فدراسیون فوتبال منعکس کرد‌ه‌ایم تا از طریق این فدراسیون شکایت خود را به فیفا ارائه دهیم. او فقط دو ماه حقوق را از ما دریافت دارد و این عدم پرداخت دو ماهه او به این خاطر است که پرداخت‌ها به این بازیکن به صورت دستی بوده و او حساب ارزی ندارد که به حسابش برسیم. تاکنون هم به باشگاه مراجعه نکرده تا ما مطالبات او را پرداخت کنیم.

وی افزود: لوپز به دلیل عدم دریافت دو ماه حقوق خود بهانه‌گیری می‌کند تا از باشگاه برود ما هم می‌گوییم اگر چنین تصمیمی دارد باید به باشگاه مراجعه کند تا ما با او تسویه حساب کنیم نه اینکه اعلام کند به دلیل عدم دریافت دو ماه حقوق خود با وجود اینکه با باشگاه قرارداد دارد می‌خواهد جدا شود. او حساب ارزی هم نداشت که ما زودتر حقوق دو ماهه او را به حسابش بریزیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص جذب جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نکونام بازیکن شایسته‌ای است و ما به او نیاز داریم و تلاش می‌کنیم در مذاکراتی که با این بازیکن داریم شرایط را برای حضورش در تیم تراکتور‌سازی فراهم کنیم اما تمام مذاکرات ما با حوصله و بدون عجله خواهد بود.