نکو وقلعه؛ قطبهای مخالف

ملت ایران: برخلاف اخباری که مبنی بر مذاکره استقلال با نکونام منتشر شده است، امیرقلعه نویی کوچکترین علاقه ای به بازگشت کاپیتان تیم ملی ندارد. این اتفاق تنها در شرایطی رخ می دهد که استقلال در جذب امید ابراهیمی و آندو تیموریان و تمدید قرارداد با ساموئل ناکام بماند. قلعه نویی و نکونام به دلایل متعددی از هم دلخورند.

دو پرسپولیسی سابق در داماش

سعید قدیمی و روح الله سیف اللهی پس از توافق با مسولان داماش به عضویت این تیم درآمدند. این دو بازیکن در فهرست زیر ۲۳ ساله های پرسپولیس بودند و مدت زمان کمی موفق به بازی شدند.

بازگشت اکبر به ابومسلم

حالا که ابراهیم قاسمپور سرمربی نفت آبادان شده، اکبر میثاقیان که از گزینه‌های آبادانی‌ها بود به مشهد برمی‌گردد تا دوباره سرمربی ابومسلم شود. میثاقیان که استاد صعود از لیگ یک است این بار به مشهد می‌رود تا ابومسلم را پس از سال‌ها لیگ برتری کند.

خطیبی به دنبال مهاجم

رسول خطیبی به دنبال استخدام دو مهاجم طراز اول برای گسترش فولاد تبریز است. خطیبی که تیمش را برای بدنسازی به سرعین برده است، با گزینه های مختلفی مذاکرده کرده اما هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است.

اولروم بالاخره رفت!

عرفان اولروم که بیشتر از ۸ سال در لیگ ایران بازی کرده بود، مدتی است که با باشگاه اسلوبودای صربستان قرارداد بسته است. او در ۵ بازی گذشته تیمش گلی به ثمر نرسانده است.

کریم اسلامی در مس

عبدالکریم اسلامی، مهاجم صبا پس از ۲ سال بازی برای این تیم راهی کرمان شد تا با امضای قراردادی ۳ ساله به عضویت مس دربیاید. کریم اسلامی که در خط حمله برای صبا بازی می‌کرد جانشین منصور تنهایی در این تیم شد. تنهایی چند روز پیش از مس جدا شد.

اولادی فسخ کرد

مهرداد اولادی به باشگاه ملوان رفت و پس از جلسه‌ای با صادق درودگر قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و برگه تسویه حساب خود را گرفت.