ملت ایران: قاسم حدادی‌فر با اشاره به بازی تیمش مقابل پاس همدان در پلی‌آف لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: ما بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و بازیکنان توانستند با کار تیمی مناسب از تیم حریف جلو بیفتند و کاری کنند که تیم با نتیجه ۴ بر صفر از پاس پیش افتد.

وی افزود: البته بعد از آن دو گل خوردیم، ای کاش این دو گل را دریافت نمی‌کردیم ولی به هر حال روی دو اشتباه این گل‌ها را دریافت کردیم و امیدوارم که در بازی برگشت آن را جبران کنیم؛ واقعاً ذوب‌آهن حیف است که از لیگ برتر سقوط کند و هیچ‌کس نباید اجازه دهد این اتفاق برای تیم ما بیفتد.
هافبک ذوب‌آهن پیرامون خستگی ناشی از سفرش از کره جنوبی به ایران و مشکلات دیگر بیان داشت: ‌ واقعاً نمی‌دانم این برنامه‌ریزی چرا اینقدر بد است؟ آقای کی‌روش درست گفته که بازیکنان ملی‌پوش باید ۲۰ روز استراحت داشته باشند اما نمی‌دانم چرا مسئولان فدراسیون اینگونه برنامه‌ریزی کرده‌اند.
وی ادامه داد: ما به خاطر تغییر ساعت‌ها و مشکلات دیگر چند روز است نتوانسته‌ایم بخوابیم و وضعیت بدنمان به هم ریخته که امیدوارم مسئولان برای تعویق بازی‌های تیم ما یا لیگ برتر کاری کنند.
حدادی‌فر با اشاره به پیشنهاد تیم پرسپولیس و اینکه آیا از ذوب‌آهن می‌رود یا خیر، اضافه کرد: بعد از بازی برگشت پلی‌آف در مورد پیشنهاد تیم پرسپولیس فکر می‌کنم و تصمیم می‌گیرم اما تا آن زمان هیچ چیز مشخص نیست.