ملت ایران: مقامات باشگاه آرسنال به مادرید سفر کرده اند تا پروسه انتقال گونسالو ایگواین به ورزشگاه امیریتس را نهایی کنند.

هیئت بلندپایه آرسنال در طول روزهای آتی با مقامات رئالی برسرمیز مذاکره خواهند نشست تا برسر انتقال گونسالو ایگواین به لندن به توافق برسند.

روز پنجشنبه گزارشهای منتشره حکایت از توافق شخصی ایگواین با سران آرسنال داشت و حالا انتظار می رود که این خبر تا ۱۰ روز دیگر به صورت رسمی منتشر شود

مذاکرات ابتدایی برای انجام این انتقال بین سران دو باشگاه آغاز شده است و انتظار می رود که درروزهای پیش رو به پایان برسد. سران آرسنال امیدوارند که با پرداخت ۲۳ میلیون یورو بتوانند گلزن آرژانتینی رئال را به خدمت بگیرند ولی سران رئال قیمت او را ۳۰ میلیون یورو اعلام کرده اند.

حتی ممکن است آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال هم در بخشی از این مذاکرات وارد عمل شود.

سران آرسنال با ایگواین به توافق رسیده اند که دستمزد ابتدایی او در ورزشگاه امیریتس هفته ای ۱۱۶هزار یورو باشد و با این دستمزد او در جمع بازیکنان پردرآمد آرسنال در کنار تئو والکات و توماس فرمائلن قرار می گیرد. این درحالی است که درحال حاضر ایگواین در برنابئو دستمزد هفته ای ۷۴۵۰۰ یورویی دارد.

خود ال پیپیتا هم در هفته های اخیر بارها اعلام کرده بود که قصد دارد تا به دوران شش ساله حضورش در رئال پایان دهد. سران یوونتوس هم برای جذب او دست به کار شده بودند ولی حالا به نظر می رسد که آرسنال دراین مسیر از بینکونری سبقت گرفته است.

ونگر علاوه بر ایگواین، تمایل زیادی به جذب وین رونی و استون جووتیچ(فیورنتینا) نیز دارد