ملت ایران: لوکاس پودولسکی فوروارد آلمانی باشگاه آرسنال در صحبت هایی اعلام کرده که روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بوروسیا دورتموند می تواند به خوبی در رختکن توپچی ها جا بیفتد.

این روزها آینده این مهاجم لهستانی با اما و اگرهای زیادی همراه است ولی هانس یواخیم واتزکه، مدیر اجرایی دورتموند اعلام کرده که لواندوفسکی فصل آینده برای دورتموند بازی خواهد کردو از این تیم جدا نخواهد شد.

درحالی که سران باشگاه آلمانی فروش ستاره شان به بایرن مونیخ راتکذیب می کنند، این بازیکن تمایل زیادی دارد تا به بایرن منتقل شود.

از سوی دیگر سران منچستریونایتد هم برای جذب لواندوفسکی ابراز تمایل کرده اند اما پودولسکی، ستاره لهستانی الاصل ژرمن ها که درحال حاضر درآرسنال توپ می زند معتقد است که او می تواند در رختکن توپچی ها به موفقیت های زیادی برسد.

پودولسکی در صحبت هایی به پولسکا د تایمز گفت: «او فصل گذشته ۲۴ گل به ثمر رساند. او می تواند در هر تیمی موفق باشد و می تواند به خوبی در آرسنال جا بیفتد. در نهایت این اوست که باید تصمیم گیری کند و نه رسانه ها یا سرمربی اش.»

لواندوفسکی فصل گذشته در ۳۱ بازی بوندس لیگا برای دورتموند به میدان رفت و ۲۴ گل به ثمر رساند و در مجموع تمام تورنمنت ها ۳۶ گل برای تیم یورگن کلوپ به ثمر رساند.

البته باید به این نکته اشاره کرده که آرسنال در آستانه خریداری گونسالو ایگواین از رئال مادرید است و این ستاره آرژآنتینی با سران آرسنال به توافق شخصی رسیده است.