ملت ایران:رونالدو، مهاجم اسطوره ای فوتبال برزیل، معتقد است که سرنوشت آدریانو باید هشداری برای ماریو بالوتلی باشد تا استعدادش را هدر ندهد.

مهاجم ملی پوش ایتالیایی علی رغم توانایی های فنی بالایش، معمولا به دلایل جنجال هایش به تیتر یک روزنامه تبدیل می شود و رونالدو به او هشدار داد که نباید آنچه برای آدریانو رخ داده را فراموش کند.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت: " همه ما در مقطعی از زندگی مان کارهای احمقانه ای انجام می دهیم اما مهم این است که متوجه بشویم چه زمانی باید این کارها را کنار بگذاریم. من نمونه آدریانو را به یاد دارم. هرچند شاید خیلی با مورد بالوتلی مرتبط نباشد زیرا او کمی متفاوت است.

آدریانو فیزیکی فوق العاده و توانایی های دیوانه کننده ای داشت. او می توانست در زمین هر کاری می خواهد انجام بدهد. با این وجود، او در مقطعی دیگر نتوانست توانایی هایش را بروز بدهد. به همین دلیل، تنها توصیه ای که من می توانم به بالوتلی بکنم این است که روی فوتبال شان تمرکز کند و استعدادهایش را دور نریزد.

بالوتلی توانایی های ویژه ای دارد؛ شیوه گلزنی او فوق العاده است. هرچند او هنوز به اوج نرسیده است. او می تواند پیشرفت کند و زمان زیادی پیش رو دارد. اما نباید سن او، بهانه ای برای رفتارهایش باشد.

بالوتلی همه ویزگی های لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ را دارد. او ابتدا باید با تیم هایش به قهرمانی برسد. تفاوت بین اینکه یک ستاره باشید یا یک بازیکن خوب معمولی، در بردن جام هاست. "