ملت ایران: ویکتور والدس، دروازه بان باتجربه باشگاه بارسلونا یکی از سنگربانان حاضر در اردوی تیم ملی اسپانیاست.

ماتادورها این روزها در برزیل هستند و بی صبرانه در انتظار آغاز رقابت های جام کنفدراسیون ها هستند. تیم ملی اسپانیا دراولین بازی اش در مرحله گروهی این رقابت ها مقابل اروگوئه به میدان خواهد رفت.

والدس هنوز نمی داند که آیا دراین بازی دروازه بان ثابت تیم ملی اسپانیا خواهد بود یا خیر. او دراین باره گفت: «من کسی نیستم که بخواهم بگویم که آیا من دروازه بان اصلی تیم هستم یا نه و آیا قبل از ایکر قرار می گیرم و یا نه. من اینجا هستم تا هرچه به من می گویند را انجام دهم؛ این سرمربی تیم است که دراین باره تصمیم گیری می کند.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، دروازه بان باتجربه بارسلونا در آنالیز شرایط کنونی ایکر کاسیاس گفت: «ایکر مثل همیشه است. او کاپیتان بزرگ تیم ماست و خیلی خوب و قوی تمرین می کند. من هم او را با انگیزه های همیشگی می بینم. ایکر آماده است و انگیزه های زیادی دارد.»

والدس با اشاره به رقابت های جام کنفدراسیون ها گفت: «فوتبال در برزیل، الگوی درسطح جهانی است. الان فوتبال اسپانیا الگویی برای همه دنیاست. هردوی این تیمها مثل هم هستند و فوتبال خوبی را بازی می کنند.»

والدس در پاسخ به سوالی درمورد آینده اش گفت: «از ماه ژانویه همواره یک حرف را درمورد آینده ام می زنم. رئیس باشگاه چه گفته؟ من همیشه آرام بوده ام و هیچ خبر جدیدی درکار نیست.»

بخش پایانی صحبت های والدس در مورد نیمار، خرید جدید بارسا گفت: «او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. من واقعا خوشحالم. نیمارکارهای زیادی برای انجام دادن در تیم دارد و نقش زیادی در حرکت تیم به سمت قهرمانی ایفا خواهد کرد.»