ملت ایران:کریم باقری در خصوص سمت جدیدش در پرسپولیس اظهار داشت: «پس از جلسه با آقای رویانیان و با هماهنگی علی دایی از امروز در تمرینات تیم شرکت می‌کنم و امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کرده و انتظارات مدیریت و سرمربی تیم را برآورده کنم.»

وی ادامه داد: «علت تأخیر برای حضور در کنار پرسپولیس این بود که من می‌خواستم شرایط کاری، شرح وظایف خودم و انتظارات و دیدگاه‌های باشگاه و سرمربی تیم را بدانم و زمانی شروع به کار کنم که این مسائل روشن باشد و وضعیتم حالت رسمی پیدا کند تا بتوانم کامل در خدمت تیم باشم. حالا پس از جلسه‌ای که با مدیریت باشگاه داشتم و با هماهنگی علی دایی این مسائل روشن شده است و از امروز در کنار تیم خواهم بود.»

مربی پرسپولیس تصریح کرد: «حالا که می‌دانم چه وظایفی دارم، تمام تلاش خودم را برای انجام هرچه بهتر آنها انجام می‌دهم تا جواب اعتماد باشگاه‌، علی دایی و هواداران را بدهم.»

باقری خاطرنشان کرد: «فصل پیش وضعیت کاری من کاملاً روشن نبود ولی امسال قرار است به طور کامل در کنار تیم باشم. این موارد در جلسه مشخص شد و من هم بر این اساس برنامه‌ریزی می‌کنم تا آنچه در توان دارم را هرچه بیشتر در اختیار مجموعه قرار بدهم. امیدوارم بتوانم کمک خوبی برای تیم و سرمربی باشم.»