ملت ایران:آندره شورله، خرید جدید چلسی ژوزه مورینیو براین باور است که سرمربی پرتغالی، شخصیت خاصی دارد و بی صبرانه در انتظار شروع تمریناتش زیرنظر این مربی بزرگ است.

سران چلسی اخیرا از توافق با باشگاه بایرلورکوزن خبر دادند و شنیده می شود که این بازیکن جوان با قراردادی ۲۱ میلیون یورویی به استمفورد بریج منتقل خواهد شد.

آندره شورله اولین خرید چلسی زیر نظر ژوزه مورینیو است و این بازیکن جوان آلمانی در صحبت هایی اعلام کرده که آقای خاص شخصیتی دارد که دقیقا با لقبش جور در می آید. او در گفتگو با بیلد گفت: «مورینیو واقعا شخصیت خاصی دارد و خیلی جذاب است. من در جریان بازی خداحافظی میشائیل بالاک او را دیدم و او به من گفت که تو بازیکن من هستی.»

شورله در ادامه صحبت هایش یادآوری کرد که مسعوت اوزیل و سامی خدیرا هم تیمی هایش در تیم ملی آلمان که در رئال مادرید زیر نظر ژوزه مورینیو کار می کردند، نقش مهمی در تصمیم گیری او برای انتقال به استمفورد بریج داشتند: «اوزیل و خدیرا به من گفتند که ژوزه مورینیو بهترین سرمربی ای است که آنها تاحالا زیر نظرش کار کرده اند.»

این بازیکن ۲۲ ساله همچنین یادآوری کرد که یواخیم لو هم کاملا از تصمیم او حمایت کرده: «یواخیم لو فکر می کند که سبک بازی چلسی کاملا با سبک بازی من جور درمی آید.»